Akce Novinka Tip

Diář 2017 - Hudba je můj život

DBA003
         

JE TO TADY! Letošní kolekce diářů je na světě a těší se mezi vás! Neváhejte s nákupem, protože diářů je omezený počet a dostisk se nechystá! Navíc nyní na něj platí zaváděcí cena 269 Kč! K diáři od nás dostanete ZDARMA dřevěnou tužku s houslovým klíčem a naším logem.

  • 369 Kč 220 Kč (–60 %)
  • Skladem
149 Kč
Kategorie: Škola a kancelář
 
 

DIÁŘ 2017 - Hudba je můj život ...

Milí hudebníci, pamatujete, jak jsme na fcb hlasovali o nejhezčí hudební obrázek? Dali jsme na Vás a nová edice diářů pro rok 2017 je s barevným obrázkem přesně dle vašeho výběru! Stejný motiv můžete naleznout i na notovém sešitu z naší speciální edice!

Rozměry: 90 x 150 mm

Počet stran: 144

Týdenní, kapesní, tištěné lamino desky

Diář obsahuje:

Možnost vyplnění základních informací o majiteli, plánovací kalendář v ČR 2017, přehledný kalendář 2017, důležitá telefonní čísla ČR i zahraničních zemí, česká křestní jména abecedně, přehledný měsíční kalendář na rok 2018, poznámky.

Týden je zachycen na dvoustraně, měsíce i dny jsou psány česky, slovensky, anglicky, německy a rusky. Jména jsou uvedena česká a slovenská. V záhlaví jsou uvedena měsíční znamení, najdete zde i fáze měsíce. V zápatí jsou schematicky vyznačeny týdny s jejich čísly - vždy jeden předchozí, aktuální a dva budoucí. Slouží k rychlému zorientování dnů v měsíci, případně sudých a lichých týdnů. U každého dne najdete také dvě čísla např. 1.1.2017 (1/365) - je první den v roce a do konce zbývá 365 dnů. Což na začátku roku nevypadá tak zajímavě, ale v půlce roku už Vám tento údaj pomůže s orientací :)

Diář má také textilní záložku a trhací rohy. 

Diář má lesklý povrch, na titulní stránce je barevný motiv přírody a not, rok 2017 a motto: Hudba je můj život...

Na hřbetu diáře je letopočet a motto. Na zadní straně naleznete opět motiv plný barevných notiček a naše logo.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.