Diář 2019 - Hudba je můj život - PAMPELIŠKA

Kód: DBA006
249 Kč –20 % 199 Kč
Skladem

A JE TO TADY! Diář pro rok 2019 s oblíbeným motivem hudební pampelišky! Pamatujete, jak jste na fcb hlasovali o nejhezčí obrázek? Dali jsme na Vás! Neváhejte s nákupem, protože diářů je omezený počet!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Diář HUDBA JE MŮJ ŽIVOT.. bude praktický a elegantní pomocník každý den. Schůzky, úkoly, pravidelné prohlídky, koncerty, oslavy, vše na jednom místě...na nic z toho už nezapomenete. Zorganizujte si čas efektivně a žádná zajímavá akce Vám už neunikne. 

Diář obsahuje:

Možnost vyplnění základních informací o majiteli, plánovací kalendář v ČR 2019, přehledný kalendář 2019, důležitá telefonní čísla ČR i zahraničních zemí, česká křestní jména abecedně, přehledný měsíční kalendář na rok 2019 a 2020, poznámky.

Týden je zachycen na dvoustraně, měsíce i dny jsou psány česky, slovensky, anglicky, německy a rusky. Jména jsou uvedena česká a slovenská. V záhlaví jsou uvedena měsíční znamení, najdete zde i fáze měsíce. V zápatí jsou schematicky vyznačeny týdny s jejich čísly - vždy jeden předchozí, aktuální a dva budoucí. Slouží k rychlému zorientování dnů v měsíci, případně sudých a lichých týdnů. U každého dne najdete také dvě čísla např. 1.1.2018 (1/365) - je první den v roce a do konce zbývá 365 dnů. Což na začátku roku nevypadá tak zajímavě, ale v půlce roku už Vám tento údaj pomůže s orientací :)

Diář má také textilní záložku.

Diář má lesklý povrch, na titulní stránce je černý potisk hudební pampelišky a textu, rok 2019 a motto: Hudba je můj život...

Na hřbetu diáře je letopočet a motto. Na zadní straně naleznete naše logo.

Rozměry: 15,7 x 9,5 x 1,1 cm

Počet stran: 144

Doplňkové parametry

Kategorie: Školní a kancelářské potřeby s hudebním motivem
barva: bílo-černá
motiv: hudba, hudební pampeliška
rozměry: 15,7 x 9,5 x 1,1 cm
materiál: papír

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: