Exkluzivní hudební nedatovaný diář - kroužková vazba

Kód: DBA010
Vyrobeno v ČR
249 Kč –20 %
HUDE MIX 211120 022
249 Kč –20 % 199 Kč
Skladem

Nedatovaný diář vytvořený speciálně pro všechny hudební nadšence. Buďte i vy originální nebo učiňte šťastným někoho ze svých blízkých. Začít můžete od Nového roku, od začátku školního roku či jakýkoliv den se vám zachce ;)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vůbec poprvé se v našem eshopu můžete setkat s diářem, který je nejen svým designem, ale i svým obsahem, výlučně určen pro hudebníky. Místo linek notová osnova, místo okének křížky, hudební citáty, místo pro hudební myšlenky a okénko pro zaznamenání koncertů, které vás v daném měsíci čekají, ať už jako posluchače či interpreta.

Díky habits můžete sledovat svoje pokroky při nácviku skladeb, programu koncertu, ale i méně hudebních činností jako cvičení či dodržování pitného režimu.

Díky tomu, že je diář nedatovaný, můžete začít plánovat kdykoliv během roku - klasicky v lednu nebo klidně i v září se začátkem školy či koncertní/divadelní sezóny.

Udělejte radost sobě nebo svým blízkým. Na výběr máte ze dvou vazeb diářů, můžete si vybrat mezi pevnou knižní vazbou nebo vazbou kroužkovou.

 

Diář obsahuje:

základní informací o majiteli, roční plánovací kalendář, na začátku každého měsíce najdete plánovač, habits, koncerty/vystoupení a pro potěšení hudební citát. Každá dvoustrana obsahuje plánovač na jeden týden. Najdete zde název měsíce, čtyři řádky ke každému dni v týdnu, seznam úkolů, poznámky a habits. Dále má diář několik stran na poznámky a rozvrh hodin. 

Diář má desky z papíru vysoké gramáže s úpravou matné lamino pro větší odolnost, na titulní stránce je barevný potisk houslového klíče s květinami. Na zadní straně naleznete naše logo.

Rozměry: 21,5 x 15,5 x 1,5 cm A5

Počet stran: 176

Do tvorby diáře se nám vloudil šotek a přidal nám jednu číslici do měsíčního plánovače a také nám ukradl jedno písmenko ve slově rozvrh. Velmi se omlouváme za chybu a dáváme Vám na diáře slevu. Na funkčnosti diáře se naštěstí náš hudební šotek nepodepsal.

Doplňkové parametry

Kategorie: Školní a kancelářské potřeby s hudebním motivem
barva: bílá
motiv: hudba, houslový klíč
rozměry: 21,5 x 15,5 x 1,5 cm
materiál: papír

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: