Zákaznická podpora:+420605568844info@hudebnikum.cz

Lepící poznámkový bloček s notovou osnovou

Kód: DBD004
52 Kč
Skladem

Nezapisujte pouze slova a věty, ale i akordy, melodii a noty! Zapište si své cantilény, a notičky do notové osnovy v tomto skvělém bločku! Lístečky, které lze i nalepit jsou bomba! Věřte, že tuto vychytávku využijete ve škole, doma i ve volném čase.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bloček s notovou osnovou je hudebně stylový, a věřte, že vám při procvičování pomůže. Procvičení zápisu intervalů, akordů, motivků, úryvků melodie, enharmonických záměn či zápisů klíčů nebo posuvek. Není nic lepšího, než s žáky ve škole nalepit lístečky po chodbě, po zahradě, po třídě a při výuce se pořádně protáhnout a proběhnout! Spojení výuky a pohybu okysličíte mozek a žáci rychleji vstřebají, co se mají naučit. Hodí se i na mini písemky!

Bloček a na něm notové osnovy, s jehož rozměry ho můžete mít neustále u sebe. Vzpomeňte například na Leoše Janáčka, českého hudebního skladatele, pocházejícího z lašských Hukvald. Zapisoval si při procházkách po ulicích mimohudební postřehy, kterými se nechal ve svém díle inspirovat a sklidil grandiozní úspěchy. Také nosil u sebe neustále psací potřeby, aby vše co slyší kolem nezapomněl.

Lepící část bločku vám bude určitě nejednou k dobru.

Bloček má 50 listů, každý je s potiskem notové osnovy.

Rozměry: výška 7,5 cm x šířka 7 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Školní a kancelářské potřeby s hudebním motivem
potisk: černý
motiv: notová osnova
počet listů: 50
rozměry: 7,5 cm x 7 cm
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 15.12.2023
Pěkné

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: