Propiska MOZART v dárkové krabičce - kovová

Kód: DDB020
269 Kč
Skladem

Dárek pro hudebníka? Jedině praktický. Co třeba udělat radost sobě milou pozorností? Ve škole či v práci buďte in! Ať si zapisujete cokoliv, nebo podepisujete, můžete být naprosto dokonalí. S kým? Přece s Mozartem na luxusní propisce! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chcete se místo nudné pracovní povinnosti pobavit? Psát s chutí a úsměvem? Podepisovat se a připadat si naprosto happy? Pokud podepisujete něco důležitého, proč nebýt originální? Chcete být styloví ihned, jak začnete něco psát? Mějte vždy po ruce hudební propisku! Mozart vám vždy vykouzlí úsměv na tváři! 

Hudba Wolfganga Amadea Mozarta je prozářená optimismem, sluncem a veselým charakterem. Tento klasicistní hudební skladatel byl klavírním virtuosem. Rozzářete i vaše pracovní nasazení ve škole či v kanceláři! 

Luštění křížovek, psaní poznámek, podepisování žákovské knížky dětem (ať v roli rodiče, nebo v roli učitele), zápis do třídní knihy, zápisky do diáře či kalendáře. Najednou zjistíme, že zapisování je vlastně zábava, nikoliv práce!

Kovová propiska v dárkové krabičce vhodná jako dárek nebo pozornost pro lidi milující muziku... Motiv: portrét Wolfganga Amadea Mozarta od malíře della Croce.

Materiál: kov

Rozměry: 1,1 x 13,5 cm

Náplň: černá

Tloušťka stopy: 0,5 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: