Hudební ručníky a osušky

13 položek celkem
Předložka do koupelny MUSIC PINK
199 Kč

Dejte své koupelně svěží vzhled a svým chodidlům pohodlný a hebký nášlap. Žijte s radostí. Žijte s hudbou. 

Předložka do koupelny MUSIC RED
199 Kč

Předložky jsou bezpečný a hřejivý doplněk vaší koupelny. Také plní estetickou funkci, proto pro vás máme tyhle krásné hudební.

podložka do koupelny houslový klíč
199 Kč

Předložka  vyzdobí vaší koupelnu a zároveň vás ušetří nepříjemného stoupání na studenou podlahu. Pořiďte si praktický doplněk a krásnou dekoraci v jednom.

podložka do koupelny partitura
199 Kč

Vykouzlete si v koupelně nádhernou atmosféru s dekorativní předložkou u vany či sprchy.   Dopřejte nohám hebčí došlápnutí a koupelně zase hřejivější vzhled.

podložka do koupelny s notami bílá
199 Kč

Předložka je praktický doplněk do vaší koupelny. Buďte v pohodlí a vybavte si stylově i svoji koupelnu, každá její návštěva pro vás bude radostí.

podložka do koupelny klaviatura
199 Kč

Vybavte a zútulněte si koupelnu stylovou předložkou. Předložka se p ostará o vaše pohodlí, neboť skvěle saje vodu a je báječně měkounká. 

osuška a ručník Bettina polka Bedřicha Smetany
529 Kč

 Vkusný a přitom extravagantní doplněk do vašich koupelen. Pro každého kdo má rád tóny Bedřicha Smetany a nechá se rád hýčkat hebkou osuškou.  

osuška a ručník Bettina polka Bedřicha Smetany
299 Kč

Jste fanoušci Douglase Adam a jeho díla Stopařům průvodce po Galaxii? Připomeňte si jeho osobnost v Ručníkový den v neformální svátek, který připadá na 25.5. a vyjděte do ulic...

ručník a osuška polka, portrét a podpis B. Smetana bílá
529 Kč

Chystáte se vyrazit na bazén, koupaliště nebo wellness a také stále hledáte, která z pěti stejných osušek je vaše? Pokud si s sebou vezmete tuto nevšední osušku, už si ji...

ručník a osuška polka, portrét a podpis B. Smetana bílá
299 Kč

I vaše koupelna chce mít styl, tak proč jí ho nedopřát. S originálním a vkusným ručníkem okouzlíte každého milovníka klasických tónů Bedřicha Smetany.  

ručník partitura, hudební froté
299 Kč

Na ručníku notičky, zpívejme si písničky.  Veselé noty a usměvavé ráno, co je v notopise psáno? Melodie, která zvedne náladu? Ať jdeme do práce, nebo máme volnou...

ručník partitura smetanový
299 Kč

Ručník používá každý z nás několikrát denně. Proč si ale nezpříjemnit chvíle v koupelně? Věřte, že s muzikou je každé ráno veselejší!   

Ručník s partiturou
469 Kč

Zpíváte si ve sprše? Máte vybavenou koupelnu? Co říkáte na jedinečný ručník v hudebním stylu? Ručník použije každý z nás několikrát denně. Určitě dáte přednost vkusnému...