Hudební bižuterie a šperky

Vyrážíte do společnosti? Nezapomeňte na stylové náušnice, náhrdelník nebo náramek. Trávíte čas „jenom“ doma s partnerem? Jemu se také přece chcete líbit, tak se ozdobte také, jen tak pro radost! Bižuterie s hudebními motivy se zkrátka hodí pro jakoukoliv příležitost, nemusí jít jen o koncerty, divadelní představení či taneční zábavy. Vyjít si s pěkným prstenem můžete i do školy, do práce nebo do města na nákupy. Mezi další druhy produktů patří ozdoby do vlasů, brože a přívěsky. Tyto kousky skvěle zkombinujete s hudebními šaty nebo další módními doplňky.

Originální bižuterie pro každou příležitost

Hudební šperky mají buď univerzální charakter, to znamená, že hlavním motivem jsou například noty nebo houslový klíč, nebo se jedná o náměty konkrétních hudebních nástrojů. Vždy jde o kvalitní a originální zpracování, takže ve společnosti rozhodně zazáříte. Zvýrazněte svou přirozenou krásu drobnostmi, kterými zároveň dáte najevo, co je smyslem vašeho života. Kromě hudebních motivů u nás najdete také bižuterii s náměty pro tanečnice a baletky.

Dárek pro hudebnice již od pár korun

Hledáte-li dárek pro partnerku, maminku či kamarádku, která se zabývá hudbou, není nic jednoduššího, než sáhnout po elegantním bižuterním šperku. Ceny jsou velmi příznivé; můžete vybírat od drobností za pár korun po luxusnější bižuterii.

213 položek celkem

Cena

12489
112489
přívěsek na klíče klavír s notami
Novinka
149 Kč
BE069
náramek s houslovým klíčem zlatý
Novinka
299 Kč
BB058
prsten houslový klíč a srdce
Novinka
99 Kč
BF006
Prstýnek MUSICA
Novinka
49 Kč
BF001/HBK
Ozdobná sponka Houslový klíč
Novinka
149 Kč

Houslový klíč zdobený perličkou a kamínkem dodá vašemu účesu úžasný hudební look. 

BG033/STR
Ozdobná sponka Housle
Novinka
149 Kč

I malá drobnost ve vašich vlasech udělá ze všední klasiky výjimečný účes. Jemná a elegantní sponka v designu houslí je ta pravá.

BG032/MOD
Klíčenka HOUSLE, hnědá kůže (1)
Novinka
349 Kč
BE066
náušnice noty a sluchátka
99 Kč
BA105
odznáček trumpeta zlatá
169 Kč –24 %
129 Kč
BD057
Brož partitura
199 Kč

Hudební brož je úžasným doplňkem pro vaše společenské outfity. Chystáte se na koncert a chcete oživit černé sáčko? Zlatá barva brože s partiturou jemně prozáří váš...

BD059
brož baletka tanečnice
249 Kč

Chystáte se na baletní představení a chcete být stylová? Nebo celý život milujete tanec a chcete si udělat radost?

BD058
odznáček mikrofon
169 Kč –24 %
129 Kč
BD056
Nahoru
Další produkty