Hudební dárky na motivy Franz Liszt

1 položek celkem
Dřevěná tužka Liszt černá
29 Kč

Hudební zápisky můžou být zajímavé! Do not a partitur pište své poznámky vtipně a stylově. Noty, posuvky, prstoklady, nádechy, dynamiku, pedalizaci - vše pište s elegancí a...

DDA039

Rakousko-uherský klavírní virtuos a jeden z nejproduktivnějších skladatelů 19. století Franz Liszt představuje další osobnost z naší nabídky dárků s motivy hudebních skladatelů. Obdarujte svého partnera, kamaráda, kolegu z práce nebo učitele hudby. Hudební dárky se hodí pro mnoho příležitostí během roku – Vánoce, narozeniny a další výročí, jmeniny, ukončení studia apod. Zabalit je můžete do stylových dárkových tašek a krabiček.

Hudební dárkové předměty s Lisztem

Z českých skladatelů měl k Lisztovi nejblíže Bedřich Smetana, který byl v roce 1840 mezi posluchači Lisztova koncertu v Praze, a v roce 1850 si spolu zahráli čtyřručně na klavír. Lisztovou hudbou byl ovlivněn též Antonín Dvořák. Pokud i vy nebo někdo z vašich blízkých a známých patří mezi jeho obdivovatele, mrkněte se na naše originální dárkové předměty s motivy Franze Liszta; můžete zakoupit například pohlednici, tužku či poznámkový blok. Jestliže máte rádi jiné hudební skladatele, zkuste si vybrat z naší další nabídky – namátkou například Giuseppe Verdi, Johann Sebastian Bach, Richard Wagner.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení