Náš příběh

Přetváříme myšlenky v realitu

Je léto 2013, sedím s kamarádkou v malém brněnském bytě nad sklenkou bílého. Vidím to jako dneska. Mluvíme a mluvíme a dostaneme se až k touze podnikat. Přeji si něco tvořit. Chci večer fyzicky vidět to, na čem jsem dnes pracovala.

A najednou mi to proběhlo hlavou. Dárky pro hudebníky. Vzpomínám na to, jak v průběhu mých studií na konzervatoři všichni obdivovali, když měl někdo čepici s notami, tašku s houslovým klíčem, nebo cokoliv, co se alespoň trošku dotýkalo hudební branže. Jenže sehnat to nebylo vůbec jednoduché, nikdo se na podobné věci nespecializoval a potkat je bylo spíš náhodou.

Byla tady tedy poměrně velká šance úspěchu a my jsme se ji rozhodly využít.

Střih, spousta práce, posun v čase a najednou je tady 27.11. téhož roku a my vypouštíme do světa nový eshop. Na první objednávku jsme netrpělivě čekaly dva nekonečně dlouhé dny, ale vyplatilo se. Udělala nám obrovskou radost a nakopla nás do dalších aktivit a další práce. Všechno se pomalu rozjíždělo a nám se plnily sny. Strašně nás to bavilo a odměnou nám byl stále rostoucí počet objednávek a krásné zpětné vazby.

Během několika let se naše cesty rozešly a každá jdeme svou cestou a budujeme vlastní značku. V průběhu podnikání se mi podařilo na sebe navázat poměrně velké množství skvělých lidí a náš tým se plynule rozrůstá. Z čehož mám obrovskou radost.

Hudbě se věnuji od malička. Vždy mě bavilo zpívat. V první třídě jsem začala hrát na klavír a o rok později zpívat. V obou případech jsem vystudovala dva cykly na ZUŠ a po gymnáziu se mi podařilo dostat se na konzervatoř a vystudovat klasický zpěv a vysokou školu - hudební výchovu a sbormistrovství. Pár let jsem strávila výukou zpěvu na ZUŠ, hudební výchovy na ZŠ, vedením sborů... Jsem proto nesmírně ráda, že pracuji v oboru, který mám ráda od dětství a zároveň tvořím. Tvořím něco, co dělá lidem radost, a to dělá zase radost mně.

Baví mě neustále vymýšlet nové a nové věci, o které bychom mohli rozšířit sortiment a zároveň se snažíme o co největší podporu českých tvůrců a výrobců. To je podle mě důležité. Vzájemná pomoc a kooperace. Být tady jeden pro druhého a pokud to jde, tak se vzájemně podporovat.

Nesmírně si vážím každé objednávky, která nám přistane v košíku a každá je pro mne hnacím motorem vymýšlet nové věci. A to je to, co mě na tom asi nejvíce baví. Ten proces od myšlenky k fyzickému produktu.

Věřím, že i Vás naše zboží zaujalo a pokud pro nás máte jakoukoliv zpětnou vazbu, napište nám ji.

Alžběta Janků, majitelka společnosti

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení