Zákaznická podpora:+420605568844info@hudebnikum.cz

Hudební pouzdra na brýle a kontaktní čočky

12 položek celkem

Cena

199349
1199349
Pouzdro na brýle Hvězda Degas
199 Kč
CJ065
Pouzdro na brýle tempo di valse
299 Kč

Pouzdro na brýle ocení každý, kdo brýle nosí, zvláště pak takové, které je potištěno krásnými tóny skladby od Johanna Strausse mladšího.

CJ045
Pouzdro na brýle hudební symboly
299 Kč

Nosíte brýle na čtení či jiné aktivity, ale jinak je máte jen tak volně pohozené? Když je zrovna nemáte na očích uložte je do stylového pouzdra!

CJ044
pouzdro na brýle hudební nastroje
299 Kč

Jste vybaveni pevným pouzdrem, ve kterém budou vaše brýle vždy a všude v bezpečí? Tohle s motivem hudebních nástrojů si zamiluje každý muzikant.

CJ039
pouzdro na brýle mozart s hadříkem
349 Kč

Oči, které jsou unavené z not a partitur, potřebují brýle. Pokud je nosíte, dejte na ně pozor. Aby nepřišly k úrazu! Pokud nemáte hudebně stylové pouzdro na brýle, prohlédněte...

CJ015
pouzdro na brýle beethoven s hadříkem
349 Kč

Sháníte praktický dárek pro muzikanty? Hudebníci mají znavené oči z neustálého čtení not a studování partitur. Proto, pokud nosí brýle, musí si je někam uložit. Pevné pouzdro s...

CJ014
pouzdro na rýle mozart
199 Kč

Kolik máte roků, nosíte brýle již v mládí? Kolik máte dioptrií? Kolikatery máte brýle? Pokud nemáte hudebně stylové pouzdro na brýle, prohlédněte si tento designový krásný...

CJ010
POUZDRO NA BRÝLE BEETHOVEN
199 Kč

Krátkozrakost nebo dalekozrakost? Unavené oči a oční vady ze čtení not postihují téměř všechny hudebníky. Nezoufejte a své brýle si stylově uschovejte! :-)

CJ009
Pouzdro na brýle PARTITURA, bílé (1)
299 Kč

Kam hravě uložit své brýle? Při sportu, během cestování, po cestě do práce, při večerním uléhání, na výletě, na návštěvě, v autě. . . Existuje tisíce míst, tisíce situací, kdy...

CJ007
pouzdro na brýle partitura, černé
299 Kč

Kam hravě uložit své brýle? Máte stylový penál? Pokud ne, vybavte se. Věřte, že v tomto pouzdru s partiturou budou vždy vaše druhé oči v bezpečí.  

CJ006
box na brýle s klaviaturou
299 Kč

Kde mám zase brýle? Kam si je uložit, ať nepřijdou k úrazu? Pozor na brýle, ať je nezničíme. Opět nemůžu najít pouzdro, kam si uložit svoji optiku. . . STOP těmto otázkám a...

CJ005

Nosíte brýle? Pak neváhejte a pořiďte si na ně stylové pouzdro. Jestliže je otevřete na veřejnosti, každý hned bude vědět, s kým má tu čest! Ať už jsou brýle po většinu času v pouzdře a nasazujete je jen ve chvílích, kdy potřebujete zaostřit, nebo naopak máte brýle téměř neustále na nose a sundáváte je pouze při sportu nebo ke spánku, pevný obal se vždy hodí. A že dioptrické brýle nenosíte? Pak byste hudební pouzdro mohli využít na sluneční brýle.

Vlastnosti hudebních pouzder na brýle

Pevný obal bezpečně chrání obsah před poškozením. Hudební pouzdra jsou vesměs plechová, některá potažena textilem. Uvnitř jsou ale vždy vyložena semišem, aby se skla nepoškrábala. Brýle totiž v dnešní době rozhodně nejsou levnou záležitostí, proto je musíme opatrovat jako oko v hlavě, a to doslova, vždyť jsou to vlastně naše druhé oči! Motivy, jak jinak než výhradně hudební, jsou různé; notové osnovy, klaviatury, podobizny hudebních skladatelů… Některá pouzdra obsahují také praktický hadřík na čištění sklíček. Hadřík má stejný design jako penál. Díky němu bude vaše optika stále čistá a zrak jasný.

Další doplňky pro hudebníky

V oddělení módních doplňků můžete vybírat z širokého sortimentu produktů, které se všechny hodí jako dárek pro blízké – muzikanty. Namátkou: hudební kravaty a motýlky, šátky a šály, tašky, deštníky a mnoho dalšího.