Zákaznická podpora:+420605568844info@hudebnikum.cz

Hudební dárky s motivem klarinetu

4 položek celkem

Cena

99399
199399
hrneček s klarinetem
399 Kč

Začněte svůj den těmi správnými tóny a vychutnejte si kávu v originálním hrnečku. Zpestřete svou kuchyň nápaditými doplňky. 

ABA104
ponožky s klarinetem
249 Kč –40 %
149 Kč

Hrajete na klarinet? Na nožky oblečte s klarinetem hudební ponožky. Pánové a dámy, je libo černé? Jednobarevné jsou ale tuctové a nudné. Co s originálním motivem? 

FD021/35
manžetové knoflíčky klarinet
489 Kč –38 %
299 Kč

Bižuterie je pouze pro dámy? Nebuďte na omylu! Bižu pro pány je méně obvyklý, avšak při slavnostních příležitostech vhodný tip, jak být chic. Vybavte svůj pánský šatník elegancí...

CD014

Klarinet je smyslný hudební nástroj s podmanivým tónem hlasu. Pokud patříte mezi jeho milovníky, či na něj dokonce hrajete vy nebo někdo z vašich blízkých, mrkněte se na nabídku hudebních dárků s motivem klarinetu. Jsou elegantní stejně jako samotný nástroj a získají si vás na první pohled. Máme drobnosti, které poslouží jako malá pozornost, například pohlednice nebo podložka pod hrnek, nebo luxusnější zboží, jako například náušnice, manžetové knoflíčky, ponožky s klarinetem apod.

Dárkové předměty s klarinetem

Potěší hráče na klarinet v orchestru nebo dechovém souboru, učitele v hudební škole i žáka, který krásy tohoto nástroje teprve objevuje. Použité materiály jsou kvalitní a mají dlouhou životnost. Perfektní zpracování je samozřejmostí, abyste se v případě věnování blízké osobě nemuseli za dárek stydět. Prodáváme také zboží s motivy dalších hudebních nástrojů, například s hobojem, trubkou či klavírem, ale i s univerzálními náměty pro všechny muzikanty bez rozdílu zaměření, třeba dárky s notami nebo houslovým klíčem.