Zákaznická podpora:+420605568844info@hudebnikum.cz

Hudební šátky do vlasů, spony a čelenky

7 položek celkem

Cena

29149
129149
gumička do vlasů s bílou notou
59 Kč

Také vás trápí rozlítané vlasy a chcete jim dát řád? Jenže černá gumička se vám zdá fádní? Zkuste gumičku s osminovou notou, která dodá vašim vlasům šmrnc.

BG037/BIL
Ozdobná sponka Houslový klíč s perličkami BG034
Ozdobná sponka Houslový klíč
149 Kč

Houslový klíč zdobený perličkou a kamínkem dodá vašemu účesu úžasný hudební look. 

BG033/STR
Ozdobná sponka Housle
149 Kč

I malá drobnost ve vašich vlasech udělá ze všední klasiky výjimečný účes. Jemná a elegantní sponka v designu houslí je ta pravá.

BG032/MOD
Ozdobná pinetka MUSICA (5)
29 Kč

Senzační vlasový doplněk pro každodenní i výjímečné účesy. Dozdobte svůj look originální pinetkou s hudebním motivem.

BG031/HBK

Hudební vlasové doplňky udělají parádu samy o sobě, nebo mohou doplnit outfit každé muzikantky – dají se sladit s další bižuterií, například hudebními náušnicemi nebo náhrdelníky, případně s oblečením a módními doplňky, třeba s šátky a šálami.

Hudební placky na gumičce

Nabízíme placky s různými hudebními motivy. Placky jsou opatřeny textilní gumičkou, takže poslouží při tvorbě copu, který následně originálně ozdobí. Vybírejte houslový nebo basový klíč, notu či motiv orchestru. Hodí se pro každou hudebnici, která se chystá na vlastní vystoupení, nebo na návštěvu koncertu, ale i pro každodenní nošení. Je také skvělým módním doplňkem do práce pro učitelku hudby. Stojí jen pár korun, takže se dá věnovat jako malá pozornost prakticky kdykoliv – není třeba čekat na zvláštní příležitost.