Hudební šátky do vlasů, spony a čelenky

10 položek celkem
spona na gumičku orchestr
59 Kč

Lokny, pramínky vlasů a kadeře - kdopak módě dveře asi otevře? Módu nechme stranou. Upravme si vlasy dle libosti, aneb jak máme chuť a náladu!

spona na gumičku basový klíč
59 Kč

Co si více přát, když má dívka či žena hudbu hrát? Nebo tančit a zpívat? Na svět se vesele usmívat! Skvělý tip na dárek pro hudebnice, které jsou vždy parádnice! :-)

spona na gumičku houslový klíč
59 Kč

Music placka do vlasů, pro vaši každodenní krásu! Vaše vlasy budou krásné... Houslový klíč vás rozzáří, to je přece jasné! :)

spona na gumičku nota
59 Kč

Účes... Úprava vlasů a jak si na hlavě vykouzlit změnu? Častá myšlenka žen a dívek.

šátek s notami do vlasů
149 Kč

Hudebnice, parádnice. S vlasy budete nyní kouzelnice! Stačí slušivý šátek mít, nemusíte o hudbě jen snít, ať můžete ven upraveně jít! :-)  

mašle do vlasů noty
119 Kč

Že by s notami hudební čelenku? Ta není přece jen pro Lenku! Všechny dívky, ženy a slečny, hudební styl - ten je fešný!

látková sponka s notami do vlasů
69 Kč

Slečny a dámy, jaký účes to bude příště? Upravit své rozverné kadeře můžete v hudebním stylu. Výbava vlasových módních doplňků, aneb sponek do vlasů není nikdy dost! :-) 

Barevná sponka s houslovým klíčem
89 Kč

Co se třpytí, co se blýská? Každá žena si zavýská: "Budu krásná, dokonalá, ať jsem vysoká či malá!" Účes sponou musím sepnout, ať mám hlavu vždycky pěknou. Vlasy mít...

Plastová spona do vlasů houslový klíč
49 Kč

Jak si upravit vlasy? Máš nový účes? Že by sponu, ale jakou? Barevně musím sladit doplňky k outfitu... A pak slýcháme milé komplimenty: Tobě to tak sluší. Vypadáš čím dál...

Plastová spona do vlasů houslový klíč - žlutá
49 Kč

Přemýšlíte, zda lokny, kudrnatý styl nebo rovné vlasy? Buďte se svými vlasy vždy kreativní! Změna je život a dle chuti a nálady si můžete účes upravit...