Hudební krabičky a lékovky

7 položek celkem
lékovka Mozart kulatá
289 Kč

Noste své léky bezpečně a stále u sebe. Stylová hudební krabička se vejde do každé kabelky!

lékovka Beethoven kulatá
289 Kč

Uložte si nejnutnější prášky do praktické a stylové lékovky a žádná bolest hlavy nebo těžký žaludek Vás už nezaskočí!

lékovka Papageno, Mozart, opera
199 Kč

Zpíváte večer árie, recitativy a cítíte škrábání v krku? Žádná indispozice, nemoc nebo neduh vás nebude trápit. Stačí vybavit svoji kabelku či brašnu kouzelnou krabičkou!

Lékovka Carmen, Bizet, opera
199 Kč

Stylovosti dejme zelenou! Praktická krabička, kterou máte vždy k dispozici? No jasně! Jakákoliv nepříjemná indispozice vás nemůže zaskočit, nikdy a nikde!

lékovka Bach, hudební skladatel
199 Kč

Kouzelná krabička, kterou máte vždy na dosah? No jasně! Vaše neduhy vás mohou provázet na každém kroku. Nebojte se a vyzrajte na ně! Pokud oceníte praktické a stylové doplňky,...

lékovka Mozart, hudební skladatel
199 Kč

Módní doplněk do vaší kabelky, který splní praktický účel? Kouzelná "krabička" s Mozartem uschová drobnosti a pilulky. Věřte, že se bude hodit vždy při ruce. Lékovka vám...

lékovka Beethoven, hudební skladatel
199 Kč

Vychytávky, které se vždy hodí? Oceníte praktické drobnosti? Lámete si hlavu, čím potěšit blízké? Pokud ano, prohlédněte si, co máme v nabídce... 

Ať už ji označíte za krabičku první či poslední záchrany, lékovka s hudebními motivy je stylovou pomůckou, díky níž budete mít léky a vitamíny vždy při ruce. Vejde se do každé tašky a kabelky, může být ukryta v nočním stolku, ale i umístěna na pracovním stole, protože prostě vypadá skvěle. A nikde není psáno, že musíte krabičku používat jen na uschování léků. Dají se v ní schovat jakékoliv jiné poklady.

Styl a elegance nejen v módních doplňcích

Nemusí se jednat hned o léky na tlak nebo nějakou vážnou chorobu. Například lék proti bolesti občas potřebuje snad každý, na tom není nic neobvyklého. Takže je vhodné mít jej na dosah, pokud vás přepadne třeba migréna. Nebo pastilky proti kašli jako první pomoc při nachlazení či vitamíny. V případě že užívat nějaké léky pravidelně, pak budete tuto nepříjemnou povinnost možná lépe snášet díky krásnému a elegantnímu provedení hudební lékovky.

Cestovní lékovka s hudebními motivy

Ideální na cesty, nebo zkrátka kdykoliv opouštíte domov, třeba do práce. Lékovka je plechová a neváží mnoho, takže tašku příliš nezatíží. Povrch obrázku je zhotoven ze syntetické pryskyřice. Vnitřek krabičky je vybaven praktickým zrcátkem a prostor je rozdělen na dvě části. A abyste měli léky čím zapít, pořiďte si hudební lahev na pití, hrnek nebo sklenici.