Zákaznická podpora:+420605568844info@hudebnikum.cz

Hudební dárky na motivy Johann Strauss

3 položek celkem

Cena

229230
1229230
Hrací skříňka Tempo di Valse
229 Kč

Hrací skříňka se skladbou Donauwalzer/ Blue Danube od Johanna Strausse mladšího.  

GB064
hrací strojek Sisi kaiserwalzer
229 Kč

Hrací skříňka s oblíbenou melodií Císařského valčíku známého hudebního skladatele Johanna Strausse potěší každého milovníka vážné hudby.

GB054
hrací skříňka J. Strauss
229 Kč

Rozezněte hrací skříňku pouhým točením kličky a nechte se obklopit krásnými tóny oblíbené skladby. 

GB016

Kdo by neznal alespoň nějaký Straussův valčík? Skladatelovo dílo je samozřejmě velmi rozsáhlé, takže má mnoho obdivovatelů. Pokud patříte mezi ně vy nebo někdo z vašich blízkých, prohlédněte si hudební dárky s motivy Johanna Strausse mladšího. Kromě dárků se Straussem nabízíme také předměty s motivy dalších hudebních skladatelů, například s Fryderykem Chopinem, Bedřichem Smetanou či Ludwigem van Beethovenem.

Hudební dárkové předměty se Straussem

Pohlednice, tužka nebo desky na noty? Potěšte svého partnera, příbuzného, učitele hudby nebo kolegu v práci. A je jedno, zda hraje v kapele či orchestru, učí na hudební škole nebo nějaký hudební obor teprve studuje. Příležitost se najde vždycky – narozeniny, jmeniny, Vánoce, ukončení studia, nebo jen tak pro radost. Všechny kousky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a mají originální design. Pokud hledáte nějaké univerzálnější hudební náměty, mrkněte třeba na dárky s notami či houslovým klíčem.