Zákaznická podpora:+420605568844info@hudebnikum.cz

Hudební dárky na motivy Johann Strauss

5 položek celkem

Cena

19229
119229
Hrací skříňka Tempo di Valse
229 Kč

Hrací skříňka se skladbou Donauwalzer/ Blue Danube od Johanna Strausse mladšího.  

GB064
hrací strojek Sisi kaiserwalzer
229 Kč

Hrací skříňka s oblíbenou melodií Císařského valčíku známého hudebního skladatele Johanna Strausse potěší každého milovníka vážné hudby.

GB054
hrací skříňka J. Strauss
229 Kč

Rozezněte hrací skříňku pouhým točením kličky a nechte se obklopit krásnými tóny oblíbené skladby. 

GB016
pohlednice karikatura strauss
19 Kč

Pohlednice s karikaturou umělce, která má více využití. Jako blahopřání vašim známým, záložka do knihy, didaktická pomůcka nebo dekorace do tříd a učeben hudby... 

DCA074
pohlednice johann strauss
19 Kč

Víte o někom, kdo rád tančí na plese? Pokud slaví narozeniny či svátek ten, kdo tančí valčíky, popřejte mu se Straussem! Pohlednice potěší i lidi, kteří poslouchají krásnou...

DCA049

Kdo by neznal alespoň nějaký Straussův valčík? Skladatelovo dílo je samozřejmě velmi rozsáhlé, takže má mnoho obdivovatelů. Pokud patříte mezi ně vy nebo někdo z vašich blízkých, prohlédněte si hudební dárky s motivy Johanna Strausse mladšího. Kromě dárků se Straussem nabízíme také předměty s motivy dalších hudebních skladatelů, například s Fryderykem Chopinem, Bedřichem Smetanou či Ludwigem van Beethovenem.

Hudební dárkové předměty se Straussem

Pohlednice, tužka nebo desky na noty? Potěšte svého partnera, příbuzného, učitele hudby nebo kolegu v práci. A je jedno, zda hraje v kapele či orchestru, učí na hudební škole nebo nějaký hudební obor teprve studuje. Příležitost se najde vždycky – narozeniny, jmeniny, Vánoce, ukončení studia, nebo jen tak pro radost. Všechny kousky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a mají originální design. Pokud hledáte nějaké univerzálnější hudební náměty, mrkněte třeba na dárky s notami či houslovým klíčem.