Hudební kapesní kosmetická zrcátka

3 položek celkem
Skládací hřeben se zrcátkem houslový klíč stříbrný (2)
149 Kč –34 %
99 Kč

Chcete vypadat při každé příležitosti upraveně? Jsou vaše vlasy pocuchané od větru? Mějte kapesní hřeben stále ve své kabelce a nepříznivé počasí vás již nezaskočí. 

CJ032
zrcátko Hudební orchestr
69 Kč –20 %
55 Kč

Hrajme píseň z vesela, dokola a dokola! Samozřejmě dámám by to mělo slušet vždy a všude. Zrcátko mít po ruce? To nese vždy ovoce! :-)

CJ031
zrcátko Basový klíč
69 Kč –20 %
55 Kč

Basový klíč, ať máme krásnou image! Že by hudební zrcátko? Namaluj se rychle, ať je z tebe krásné poupátko.

CJ030

Zrcadlo, zrcadlo, řekni, kdo je na světě nejkrásnější!? Tak se ptají malá děvčata, která si hrají na princezny. Velké dámy potom vědí, že vnější krása je pomíjivá a ta pravá musí vycházet zevnitř. Nicméně to neznamená, že bychom neměly chodit neupravené! Hudební kapesní zrcátko by každá muzikantka měla mít vždy po ruce, aby mohla zkontrolovat, zda nemá rozmazanou řasenku nebo rtěnku, a to nejen před koncertem. A i když se nelíčí, může si pomocí kosmetického zrcátka upravit účes nebo třeba vyndat mušku z oka.

Hudební zrcátka pro každodenní použití

Obrázek je odolný proti otěru – je chráněný pevnou PVC fólií. V kovovém rámečku uvnitř pouzdra je usazeno kulaté zrcátko. Hudební motivy na přední straně mohou být různé – noty, houslový nebo basový klíč, orchestr, podobizna hudebních skladatelů… V nabídce se nachází také velmi praktické zrcátko, které obsahuje skládací hřeben.

Další módní doplňky pro muzikanty

Kapesní zrcátka jsou výsadou dámských kabelek, takže pánové mohou zabrousit třeba mezi kravaty a motýlky, nebo z drobnějších doplňků by se jim mohla hodit nějaká krabička s hudebními motivy. Ovšem pokud hledáte drobnost za pár korun, kterou chcete potěšit partnerku, kamarádku nebo kolegyni, malé kosmetické zrcátko je ideální volbou.