Hudební kapesní kosmetická zrcátka

11 položek celkem
zrcátko Hudební strom
75 Kč –20 %
60 Kč

Když se načančám, když se načančám... Lahodné tóny ze známé pohádky známe určitě všichni. Načančejte se i vy...

CJ036
zrcátko Kolibříci s notami
75 Kč –20 %
60 Kč

Kolibříci jsou často nazývání létajícími drahokamy, pořiďte si i vy svůj drahokam do kabelky a buďte vždy krásně upravená.

CJ035
zrcátko barevná partitura
75 Kč –20 %
60 Kč

Každá chceme být šik a upravená ze každé situace. Proto máme kabelku plnou nejen spoustou zbytečností ale také řadou praktických a potřebných pomocníků, jako je právě kapesní...

CJ034
zrcátko Houslový klíč barevný
75 Kč –20 %
60 Kč

Zrcadlo, zrcadlo řekni mi, kdo v zemi zdejší je ze všech nejhezčí a nejkrásnější? Pokud budete mít kapesní zrcátko s houslovým klíčem vždy ve své kabelce bude odpověď vždy...

CJ033
Skládací hřeben se zrcátkem houslový klíč stříbrný (2)
149 Kč –34 %
99 Kč

Chcete vypadat při každé příležitosti upraveně? Jsou vaše vlasy pocuchané od větru? Mějte kapesní hřeben stále ve své kabelce a nepříznivé počasí vás již nezaskočí. 

CJ032
zrcátko Hudební orchestr
69 Kč –20 %
55 Kč

Hrajme píseň z vesela, dokola a dokola! Samozřejmě dámám by to mělo slušet vždy a všude. Zrcátko mít po ruce? To nese vždy ovoce! :-)

CJ031
zrcátko Basový klíč
69 Kč –20 %
55 Kč

Basový klíč, ať máme krásnou image! Že by hudební zrcátko? Namaluj se rychle, ať je z tebe krásné poupátko.

CJ030
zrcátko Houslový klíč
69 Kč –20 %
55 Kč

Že by zpěvačky a hudebnice? Právě ty jsou parádnice? Ale ne! Všechny ženy jsou rády, když jim to sluší... Hudební zrcátko houslový klíč, uprav se zakrátko, i vrásky budou pryč!

CJ029
zrcátko osminová nota
69 Kč –20 %
55 Kč

Kapesní zrcátko, uprav se zakrátko! Vždy po ruce můžete ho mít, svoje lokny upravit :-)

CJ028
zrcátko mozart
289 Kč

Nejen hudebnice, ale všechny ženy jsou parádnice. Sluší vám to? Mějte při ruce, třeba v kabelce, vždy stylové a praktické zrcátko... 

CJ017
kapesní zrcátko beethoven
289 Kč

Která žena chce být krásná a upravená? Přece každá! Udělejte jí radost stylovým a originálním zrcátkem. Je praktické, které může mít vždy u sebe...  

CJ016

Zrcadlo, zrcadlo, řekni, kdo je na světě nejkrásnější!? Tak se ptají malá děvčata, která si hrají na princezny. Velké dámy potom vědí, že vnější krása je pomíjivá a ta pravá musí vycházet zevnitř. Nicméně to neznamená, že bychom neměly chodit neupravené! Hudební kapesní zrcátko by každá muzikantka měla mít vždy po ruce, aby mohla zkontrolovat, zda nemá rozmazanou řasenku nebo rtěnku, a to nejen před koncertem. A i když se nelíčí, může si pomocí kosmetického zrcátka upravit účes nebo třeba vyndat mušku z oka.

Hudební zrcátka pro každodenní použití

Obrázek je odolný proti otěru – je chráněný pevnou PVC fólií. V kovovém rámečku uvnitř pouzdra je usazeno kulaté zrcátko. Hudební motivy na přední straně mohou být různé – noty, houslový nebo basový klíč, orchestr, podobizna hudebních skladatelů… V nabídce se nachází také velmi praktické zrcátko, které obsahuje skládací hřeben.

Další módní doplňky pro muzikanty

Kapesní zrcátka jsou výsadou dámských kabelek, takže pánové mohou zabrousit třeba mezi kravaty a motýlky, nebo z drobnějších doplňků by se jim mohla hodit nějaká krabička s hudebními motivy. Ovšem pokud hledáte drobnost za pár korun, kterou chcete potěšit partnerku, kamarádku nebo kolegyni, malé kosmetické zrcátko je ideální volbou.