Zákaznická podpora:+420605568844info@hudebnikum.cz

Hudební kapesní kosmetická zrcátka

4 položek celkem

Cena

49289
149289
zrcátko s houslovým klíčem
159 Kč

Praktické kosmetické zrcátko ozdobené houslovým klíčem má obyčejné a zvětšovací sklo. Tento hudební kousek ocení všechny dívky, slečny i ženy.

CJ062
Hudební kapesní zrcátka
59 Kč

Kosmetické zrcátko je praktickým společníkem každé dívky i ženy. Vyberte si z hudebních hlášek, tu která vám padne.

CJ057/BEC
zrcátko Hudební orchestr
Vyrobeno v ČR
69 Kč –28 %
49 Kč

Hrajme píseň z vesela, dokola a dokola! Samozřejmě dámám by to mělo slušet vždy a všude. Zrcátko mít po ruce? To nese vždy ovoce! :-)

CJ031
kapesní zrcátko beethoven
289 Kč

Která žena chce být krásná a upravená? Přece každá! Udělejte jí radost stylovým a originálním zrcátkem. Je praktické, které může mít vždy u sebe...  

CJ016

Zrcadlo, zrcadlo, řekni, kdo je na světě nejkrásnější!? Tak se ptají malá děvčata, která si hrají na princezny. Velké dámy potom vědí, že vnější krása je pomíjivá a ta pravá musí vycházet zevnitř. Nicméně to neznamená, že bychom neměly chodit neupravené! Hudební kapesní zrcátko by každá muzikantka měla mít vždy po ruce, aby mohla zkontrolovat, zda nemá rozmazanou řasenku nebo rtěnku, a to nejen před koncertem. A i když se nelíčí, může si pomocí kosmetického zrcátka upravit účes nebo třeba vyndat mušku z oka.

Hudební zrcátka pro každodenní použití

Obrázek je odolný proti otěru – je chráněný pevnou PVC fólií. V kovovém rámečku uvnitř pouzdra je usazeno kulaté zrcátko. Hudební motivy na přední straně mohou být různé – noty, houslový nebo basový klíč, orchestr, podobizna hudebních skladatelů… V nabídce se nachází také velmi praktické zrcátko, které obsahuje skládací hřeben.

Další módní doplňky pro muzikanty

Kapesní zrcátka jsou výsadou dámských kabelek, takže pánové mohou zabrousit třeba mezi kravaty a motýlky, nebo z drobnějších doplňků by se jim mohla hodit nějaká krabička s hudebními motivy. Ovšem pokud hledáte drobnost za pár korun, kterou chcete potěšit partnerku, kamarádku nebo kolegyni, malé kosmetické zrcátko je ideální volbou.