Zákaznická podpora:+420605568844info@hudebnikum.cz

Hudební dárky s motivem basy či kontrabasu

8 položek celkem

Cena

19499
119499
Kravata s Basou
399 Kč

Chcete dodat svému outfitu stylový hudební prvek? Pak máme pro vás ideální produkt - kravatu s motivem kontrabasu!

CA048
Skleněný hrnek KONTRABAS, 250 ml
Vyrobeno v ČR
399 Kč

Vyberte si pro sebe nebo pro své blízké hrnek z kvalitního skla s krásně vybroušeným motivem kontrabasu. Báječný dárek zvláště pro kontrabasistu. 

ABB074
Pivní půllitr s uchem KONTRABAS
Vyrobeno v ČR
499 Kč

Hledáte originální dárek pro muzikanta? V naší široké nabídce půllitrů najdete ten pravý i pro kontrabasistu. Nejen pivo z něj bude chutnat zase o něco výjimečněji.

ABB042
hudební dřevěné výřezy basa
25 Kč

Pro tvořivé ručičky jsou tu krásné basičky. Vytvořte si neobyčejné a stylové dekorace po celý rok. 

GD042/VEL
3D puzzle kontrabas
219 Kč

Máte rádi originální bytové dekorace? Vyzkoušejte svoji trpělivost nejen při dlouhých zimních večerech. Nebo raději chcete potrápit kamaráda? Pak je právě pro Vás určeno toto...

GA008
Kovové 3D puzzle - KONTRABAS
379 Kč

Basa tvrdí muziku. Nechte znít pomyslné tóny kontrabasu ve vašem pokoji či pracovně! Chystáte se překvapit? Kolegu, kamaráda, každého hudebníka můžete potěšit nevšedním dárkem!...

GA012
Vykrajovátko BASA v organzovém sáčku (1)
Vyrobeno v ČR
35 Kč

Pečení může být zábava! Vítězný výsledek jistě zaručen. Stačí zvolit správný tvar cukroví a perníčků, které chcete na stole hostům nabídnout. Ke každé příležitosti nezapomeňte...

AC007
Pohlednice KONTRABAS
19 Kč

Basa tvrdí muziku - hraje nejen klasiku! S basovými tóny, pomyslně usedni na hudební trůny. Rozeznít hlubokou strunu, má pro uši vždy cenu!

DCA019

Že basa tvrdí muziku, je již ustálené rčení. A my bychom vás rádi ujistili, že hudební dárky tvrdí přátelství i rodinné a pracovní vztahy. Ať už je váš basista profesionální nebo amatérský muzikant, ať už hraje v orchestru, cimbálovce, učí v hudební škole, nebo naopak teprve studuje hru na kontrabas, určitě jej potěší jakýkoliv dárek s motivem jeho oblíbeného nástroje. Kromě basy však nabízíme také další náměty, třeba piano, housle, bicí, kytara a ostatní hudební nástroje.

Dárkové předměty s basou

Nabízíme různé druhy dárkových předmětů s motivem basy a kontrabasu. Mohou to být drobnosti za pár korun, které slouží jako malá pozornost, jíž můžete obdarovat třeba kolegu v práci jen tak bez zvláštní příležitosti. Mezi nimi najdete například dekorativní dřevěný výřez basy nebo pohlednici. Nebo pořiďte větší dárky vhodné k narozeninám, výročím, promocím a podobně – třeba 3D puzzle.