Zákaznická podpora:+420605568844info@hudebnikum.cz

Hudební dárky s motivem basy či kontrabasu

6 položek celkem

Cena

25499
125499
Kravata s Basou
399 Kč –25 %
299 Kč

Chcete dodat svému outfitu stylový hudební prvek? Pak máme pro vás ideální produkt - kravatu s motivem kontrabasu!

CA048
Skleněný hrnek KONTRABAS, 250 ml
Vyrobeno v ČR
399 Kč

Vyberte si pro sebe nebo pro své blízké hrnek z kvalitního skla s krásně vybroušeným motivem kontrabasu. Báječný dárek zvláště pro kontrabasistu. 

ABB074
Pivní půllitr s uchem KONTRABAS
Vyrobeno v ČR
499 Kč

Hledáte originální dárek pro muzikanta? V naší široké nabídce půllitrů najdete ten pravý i pro kontrabasistu. Nejen pivo z něj bude chutnat zase o něco výjimečněji.

ABB042
hudební dřevěné výřezy basa
25 Kč

Pro tvořivé ručičky jsou tu krásné basičky. Vytvořte si neobyčejné a stylové dekorace po celý rok. 

GD042/VEL
Kovové 3D puzzle - KONTRABAS
379 Kč

Basa tvrdí muziku. Nechte znít pomyslné tóny kontrabasu ve vašem pokoji či pracovně! Chystáte se překvapit? Kolegu, kamaráda, každého hudebníka můžete potěšit nevšedním dárkem!...

GA012
Vykrajovátko BASA v organzovém sáčku (1)
Vyrobeno v ČR
35 Kč

Pečení může být zábava! Vítězný výsledek jistě zaručen. Stačí zvolit správný tvar cukroví a perníčků, které chcete na stole hostům nabídnout. Ke každé příležitosti nezapomeňte...

AC007

Že basa tvrdí muziku, je již ustálené rčení. A my bychom vás rádi ujistili, že hudební dárky tvrdí přátelství i rodinné a pracovní vztahy. Ať už je váš basista profesionální nebo amatérský muzikant, ať už hraje v orchestru, cimbálovce, učí v hudební škole, nebo naopak teprve studuje hru na kontrabas, určitě jej potěší jakýkoliv dárek s motivem jeho oblíbeného nástroje. Kromě basy však nabízíme také další náměty, třeba piano, housle, bicí, kytara a ostatní hudební nástroje.

Dárkové předměty s basou

Nabízíme různé druhy dárkových předmětů s motivem basy a kontrabasu. Mohou to být drobnosti za pár korun, které slouží jako malá pozornost, jíž můžete obdarovat třeba kolegu v práci jen tak bez zvláštní příležitosti. Mezi nimi najdete například dekorativní dřevěný výřez basy nebo pohlednici. Nebo pořiďte větší dárky vhodné k narozeninám, výročím, promocím a podobně – třeba 3D puzzle.