Hudební puzzle

33 položek celkem
m drevene puzzle hudebni hrad 2v1 1010 dilku eko
Novinka
1 099 Kč

Užijte si s rodinou nebo kamarády spoustu netradiční zábavy. Originální dřevěné puzzle plné neobyčejných dílků bude i parádním dárkem pro všechny malé i velké muzikanty.

GA071
m drevene puzzle houslovy hudebni stul 2v1 505 dilku eko
Novinka
729 Kč

Puzzle tak trochu jinak a v zajímavější formě. Mezi klasickými dílky najdete i speciální tvary předmětů. Zábava pro celou hudební rodinu.

GA070
m ctvercove puzzle hudba v montrealu 1000 dilku
Novinka
649 Kč

Přijměte stavitelskou výzvu, která si žádá trpělivost a pořádnou dávku nadšení. Pořiďte si 1000 kousků zábavy, pro sebe nebo ji třeba darujte svým blízkým jen tak pro radost. 

GA069
m puzzle rock shop 1000 dilku
Novinka
429 Kč

Přemýšlíte co darovat muzikantovi? Věnujte mu puzzle. Dva dárky v jednom! Spousta hodin zábavy a nová dekorace na zeď.

GA068
m puzzle kocici manie 1000 dilku
Novinka
369 Kč

Zabavte sebe a své děti v dlouhých deštivých či zimních dnech. Puzzle s kočičí kapelou jsou tou správnou volbou.  

GA067
m puzzle balet labuti jezero 1000 dilku
Novinka
339 Kč

Jste fanoušky baletu? Poskládejte si krásné puzzle s baletkou a vystavte si ji jako vkusnou a originální dekoraci do vašeho domova.

GA066
m panoramaticke puzzle prvky rytmu 1000 dilku 150605
Novinka
339 Kč

Puzzle je legendou mezi hračkami a ani v dnešní době neztratilo svoje kouzlo. Také si jedno poskládejte, připomeňte si své dětství a zdokonalte svou trpělivost.

GA065
m panoramaticke puzzle barvy jazzu 1000 dilku
Novinka
339 Kč

Máte rádi Jazz? Pak vás toto puzzle ohromí. Pobavte se u jeho skládání a vytvořte si tak i skvělou dekoraci do interiéru.

GA064
m puzzle svetla a zvuky new orleans 2000 dilku
Novinka
649 Kč

Přineste si kousek new orleanské pohody a živých rytmů i do vašeho obýváku. Puzzle vás nemusí těšit jen při skládání, budou i skvělou dekorací.

GA063
m puzzle simpatico 1000 dilku
Novinka
389 Kč

Máte rádi výzvy? Dejte se do toho! Tisíc dílků pro vaše obveselení. 

GA062
m puzzle kytara a housle 500 dilku
Novinka
289 Kč

Poskládejte si krásnou dekoraci laděnou v hudební stylu a vyzdobte si jakoukoli místnost, vyjímat se bude v chodbě, obýváku i ložnici.

GA061
puzzle trolové
49 Kč

Bavte se s oblíbenými Trolli a poskládejte si jedno ze čtyř hudebních puzzlíků. Senzační zábava pro děti domů i na cesty.

GA058/3
Puzzle hudební velikáni
239 Kč

Poskládejte si nádhernou hudební dekoraci plnou velkých hudebních skladatelů. Vyzkoušejte svou trpělivost a výdrž, ze svého díla budete nadšeni.

GA053
puzzle barevné kytary
289 Kč

Hrajete na kytaru nebo jste jen kytarový fanoušek? Udělejte si radost a poskládejte si krásnou a stylovou dekoraci do interiéru. 

GA052
magnetické puzzle Muzikantka
329 Kč

Vytvoř si obrázek podle svých představ! Vyber ty správné magnetky a senzační muzikantka je na světě. Krabička s magnetkami je kreativní a zábavná sada ve stylu puzzlí, která...

GE140
Puzzle hudební mánie
369 Kč

Zabaví a pobaví děti i dospělé. Hudební puzzle jsou skvělá zábava, odreagování i výzva. V pěkném rámečku bude puzzle originální dekorací. 

GA049
Puzzle jazzová kapela Nairobi
299 Kč

Původně hračka pro děti, ze které se stalo oblíbené rozptýlení pro dospělé. Zábava, výzva a napětí.. to vše vás čeká při skládání této veselé kapely.

GA041
puzzle barevne trio 1000 dilku (1)
399 Kč

Jsou pro vás puzzle výborný relax? Rádi skládáte a stále hledáte nové krásné obrazy? Pak jsou tu puzzle přesně pro vás. Neotřelé barvy budou novou výzvou.

GA038
ctvercove puzzle zensky orchestr 1024 dilku (1)
399 Kč

Puzzle jsou perfektní dárkem pro každého šikovného muzikanta. Poskládejte si neotřelou dekoraci v podobě interesantního dámského orchestru.

GA037
puzzle klauni a tuba 1000 dilku
359 Kč

Čas na hraní, čas na to být spolu. Odpočiňte si od každodenního života a bavte se se svými blízkými skládáním veselých puzzlíků. 

GA031
Puzzle poslední skladba
359 Kč

Pobavte se a poskládejte si hudební puzzle, které po nalepení a v pěkném rámečku můžete zavěsit na zeď a vytvořit si tak stylovou dekoraci. 

GA030
Puzzle Symfonie moře (2)
359 Kč

Skládání puzzlí pomáhá odbourávat stres, ale také rozvíjí soustředění a trpělivost. Relaxujte a poskládejte si krásnou dekoraci.

GA029
puzzle zátiší piáno
429 Kč

Hledáte dárek pro hudebníka? Puzzle jsou perfektní dárkem pro jakoukoliv příležitost. U skládání se zabavíte sami nebo s celou rodinou a bude z něj i krásná dekorace na zeď.

GA025
puzzle disney orchestr
499 Kč

Walt Disney, velká animovaná hudební rodina může být i u vás doma! Světově známé barevné postavičky vám pomyslně hrají a muzicírují jako jeden velký orchestr! Kdo jiný se měl...

GA023
puzzle hudební nástroje
449 Kč

Hledáte vhodný dárek pro hudební kamarády? Mají rádi hru a zábavu a jsou trpěliví? V tom případě jste právě nešli ideální dárek, který potěší.

GA016
3D puzzle kytara
159 Kč

Máte rádi originální bytové dekorace? Vyzkoušejte svoji trpělivost nejen při dlouhých zimních večerech. Nebo raději chcete potrápit kamaráda? Pak je právě pro Vás určeno toto...

GA002
3D puzzle kontrabas
219 Kč

Máte rádi originální bytové dekorace? Vyzkoušejte svoji trpělivost nejen při dlouhých zimních večerech. Nebo raději chcete potrápit kamaráda? Pak je právě pro Vás určeno toto...

GA008
3D puzzle klavír
219 Kč

Máte rádi originální bytové dekorace? Vyzkoušejte svoji trpělivost nejen při dlouhých zimních večerech. Nebo raději chcete potrápit kamaráda? Pak ho překvapte skvělým dárkem! S...

GA006
Dřevěné 3D puzzle - HOUSLE
149 Kč

Hrajete na housle, zpíváte? O hudbě nejen sníváte? Rádi muzicírujete? Co si pokoj nebo pracovnu vyzdobit hudebně? Koukněte, jakou dekoraci máme.

GA005
3D puzzle gramofon
159 Kč

Stylová, vkusná, elegantní dekorace? Co by jste řekli na krásný gramofon? A co si ho sami složit? Neváhejte a vyzkoušejte. Budete mile překvapeni a hudebně naladěni. . . 

GA003
Dřevěné 3D puzzle - HARFA
159 Kč

Znáte strunný hudební nástroj, který zní líbezně a vypadá luxusně? Poslechněte si jeden z nejstarších hudebních nástrojů vůbec. Harfový zvuk slyšíte a zjistíte, jak působí...

GA004
Kovové 3D puzzle - Opera v Sydney
459 Kč

Rádi hrajete, zpíváte, nebo hudbu posloucháte? Kovové 3D puzzle Opera v Sydne je stylová a cool dekorace, kterou si můžete složit a vystavit. Chcete ji doma mít? Stačí ruku k...

GA013
puzzle notový zápis
339 Kč

Pokud venku prší, nebo se nudíte při dlouhém zimním večeru, zabavte se! Jistě zvládnete poskládat vlastní obraz. Stačí zjistit, kde a kam vložit ten správný dílek a notový zápis...

GA020

Máte doma velkého hudebníka s dětskou duší? Rád si hraje a baví ho řešení zapeklitých úkolů? V této kategorii produktů se nachází puzzle všeho druhu. Jednoho jmenovatele však mají společného. Jsou jím hudební motivy. Takže ať už jde o puzzle klasické nebo 3D, dřevěné nebo kovové, vždy je na nich vyobrazen nějaký hudební nástroj či notový zápis. Tyto originální kousky jsou vhodným dárkem k mnoha příležitostem pro hráče v orchestru nebo kapele, zpěváky, učitele či studenty hudby.

Hudební puzzle pro malé i velké

Co se týká klasického papírového puzzle, jeho velikost může být od tisíce dílků až po náročnou třítisícovku. Nechybí ani dřevěné nebo pěnové puzzle pro nejmenší, kteří se teprve seznamují nejen s hudbou, ale také se světem pohybu a zručnosti. Tu si při skládání a správném zařazování určitě skvěle procvičí.

Hudební puzzle oživí domácnost každého muzikanta. Barevná papírová skládačka se dá zarámovat a pověsit na zeď. Anebo skládat pořád dokola. A elegantní 3D puzzle hudebních nástrojů lze vystavit na poličce či komodě. V oddělení hudebních her a hraček pak najdete další zábavné předměty pro volné chvíle pro děti i dospělé.