Zákaznická podpora:+420605568844info@hudebnikum.cz

Dřevěné 3D puzzle - KLAVÍR

Kód: GA006
219 Kč
Skladem

Máte rádi originální bytové dekorace? Vyzkoušejte svoji trpělivost nejen při dlouhých zimních večerech. Nebo raději chcete potrápit kamaráda? Pak ho překvapte skvělým dárkem! S chutí do toho a máte hotovo! :)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěné 3D puzzle - KLAVÍR, se bude dokonale vyjímat na poličce, na stole, ve vytrínce! Zútulněte a vyšperkujte si byt, dům, pokoj nebo třídu. Skládačka slouží pro rozvoj motoriky, představivosti a fantazie. Zálibu ve skládání najdou nejen děti, ale i dospělí.

Každé balení obsahuje podrobný nákres a očíslování jednotlivých částí tak, jak jsou vyraženy na překližce. Čísla jsou pouze na návodu, nikoliv na dílcích.
Dílky jednoduše v průběhu skládání opatrně vymáčkněte prsty z dřevěné překližky, v případě nutnosti drsné hrany vyhlaďte přiloženým brusným papírem. Vytláčení doporučujeme provádět z lícové strany. 
Na nákresu si vždy najděte číslo potřebného dílku a pod stejným číslem i jeho umístění a vložte dílek na správné místo. Hrubou představu, kam který dílek patří, můžete získat i z přiloženého obrázku sestaveného 3D puzzle. 
Postupně umístěte všechny části podle nákresu. 
Přírodní dřevěné 3D Puzzle si můžete vybarvit dle vlastní fantazie buď před nebo po sestavení. 
Skládačku nemusíte lepit lepidlem, lze jej kdykoliv rozložit a znovu složit. Doporučujeme si ponechat návod ke stavbě. K trvalému pevnému spojení použijte lepidlo na dřevo (není součástí výrobku). 

Rozměr složeného puzzle:17 x 13 x 8 cm
Materiál:dřevo - překližka
Rozměry krabice (balení):37 x 23 x 0,6 cm

Přírodní dřevěné 3D prostorové puzzle - stavebnice vyrobená z 3mm silné překližky. 

Balení obsahule 2 pláty překližky s vysehnutými dílky, baleno ve fólii.

Dřevěné 3D puzzle jsou určeny dětem od 3 let a splňují všechny normy EU. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: