Hudební dárky s motivem fagotu

1 položek celkem
Pohlednice FAGOT
19 Kč

Pohlednice s fagotem? Jasně! Jaké má vlastně využití? Můžete ji poslat poštou, ale také s ní můžete zažít spoustu věcí... lllllPZdroj: https://citaty.net/klicova-slova/poloha/...

DCA010

Pro milovníky hudby, zejména pak dechových nástrojů, máme k prodeji dárky s motivem fagotu. Jistě potěší každého hráče na tento nástroj, ať už je členem orchestru, učitelem hudby nebo žákem hudební školy či studentem konzervatoře. V nabídce najdete drobnosti, jako například pohlednice nebo podložka pod hrnek. Mohou posloužit k obdarování k různým příležitostem.

Dárkové předměty s fagotem

Fagot zřejmě nepatří mezi nejčastěji vídané hudební nástroje, avšak podlehnout jeho kouzlu není těžké, proto nesmí v naší nabídce dárkových předmětů chybět. Z nabídky ostatních podobných dechových nástrojů pak můžete pořídit dárky s klarinetem nebo hobojem. Jestliže hrajete na jiné nástroje, máme i dárkové předměty s klavírem, kytarou a mnoha dalšími. Nechybí ani univerzální hudební motivy, jako houslový klíč nebo noty.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení