Hudební dárky na motivy Giuseppe Verdi

Oblíbil si někdo z vašich blízkých hudebního skladatele Giuseppe Verdiho? Pořiďte mu k narozeninám nebo jmeninám nějaký dárek, který jej překvapí. Třeba pohlednice s Verdiho podobiznou. Protože zapálenému muzikantovi nic neudělá větší radost, než pěkný dárek s hudebními motivy. Buďte styloví a místo přání formou sms zprávy pošlete klasickou pohlednici.

Hudební dárkové předměty s Verdim

Jestliže vás nadchl jiný hudební skladatel, mrkněte se na naši nabídku kvalitních produktů, třeba jej tam najdete. Namátkou například Smetana, Händel či Strauss. Drobným dárkovým předmětem s Verdim můžete doplnit nějaký větší hudební dárek, kterých u nás pořídíte mnoho druhů v různých cenových relacích. Vybírejte podle motivu – třeba dárky s klaviaturou nebo hudebními nástroji, případně podle typu zboží – oblečení, bytové nebo kancelářské doplňky. Všechny kousky jsou originální, některé vtipné, některé romantické. Záleží jen na vás, čemu dáváte přednost.

5 položek celkem

Cena

19349
119349
hrací skříňka opera Rigoletto
229 Kč

Krásná melodie, která vždy vytvoří příjemnou atmosféru v originální krabičce, která zkrášlí i váš interiér.

GB023
hrací skříňka Nabucco Verdi
229 Kč

Zatočte kličkou a poslechněte si oblíbenou skladbu. Krásná melodie ukrytá v malé krabičce zpříjemní vaše chvíle odpočinku.

GB022
pohlednice karikatura Verdi
19 Kč

Posloucháte muziku? Zpíváte operu? Hrajete na hudební nástroj? Učíte hudební výchovu či hudbu? Máte hudební přátele? Pokud ano, koukněte na tento produkt... 

DCA075
pohlednice verdi portret
19 Kč

„Opera může být koníček, který může mít každý, kdo si k němu najde cestu.“ /Adam Plachetka - český operní pěvec/. 

DCA056