Zákaznická podpora:+420605568844info@hudebnikum.cz

Hudební deštníky

7 položek celkem

Cena

499500
1499500
deštník se zlatými notami bílý 1
499 Kč

Déšť nám hraje na okapy, nevytáhnem ani paty, ale deštník s notami, nás před deštěm ochrání!

CC021
Deštník PARTITURA BACH bordó, skládací
499 Kč

Dejte si bacha na kapky deště! Ideální tip je složit do batohu či kabelky Bacha na deštníku. Vybavte se a zbytečně nemokněte. Kdo je vždy připraven, nebude nikdy promočen. . .

CC012
Deštník HOUSLOVÝ KLÍČ černý, skládací
499 Kč

Vybavte své kabelky a batohy! Praktická a stylová vychytávka vhodná do nepříznivého počasí! Chcete zmoknout, nebo zůstat v suchu vždy a všude? Proplout mezi kapkami deště není...

CC006
Deštník HOUSLOVÝ KLÍČ bílý, skládací
499 Kč

Nepříznivé počasí. Může vás zaskočit? S houslovými klíči na tomto pomocníku jistě nikdy! Všem neduhům s kapkami deště je konec! Inspirujte se a vybavte se naším praktickým...

CC004
Deštník PARTITURA BACH černý, skládací (1)
499 Kč

Dejte si bacha na mokrý účes! Vezměte s sebou všude na pomoc Bacha. . . 

CC014
Deštník KLAVIATURA skládací
499 Kč

Elegance a stylovost za každého počasí! Chcete zmoknout, nebo zůstat v suchu vždy a všude? Proplout mezi kapkami deště není třeba, stačí se hezky ukrýt. Vybavte se s důvtipem a...

CC008
Deštník PARTITURA BACH bílý, skládací
499 Kč

Co vás venku může zaskočit? Déšť, bouřka, kroupy, nebo jiná nepřízeň počasí? Všem neduhům s kapkami deště je konec! Inspirujte se a vybavte se naším praktickým pomocníkem!

CC010

Prší, prší, jen se leje a deštník se na svět směje. Veselé, hravé, ale především elegantní deštníky s hudebním motivem rozjasní i šedivý den s ubrečenou oblohou. Hudba je přece lék na mnoho neduhů a na špatnou náladu především! Nepřeceňte ranní sluneční paprsky a bez elegantního deštníku raději z domu nevycházejte. Dešťové kapky vás mohou překvapit v té nejnevhodnější chvíli – třeba když právě půjdete od kadeřníka. A to by bylo opravdu nemilé.

Deštník s hudebním motivem má styl

Kovová konstrukce, polyesterový nepromokavý povrch a pogumovaná rukojeť příjemná na dotek. Hudební deštník skvěle padne do ruky. S ním bude svět hned růžovější. A co teprve, když pod ním budete dva! V těsném objetí se pod něj jistě vejdete. Potřebujete-li jej schovat do kabelky, pořiďte si skládací. Jestliže jej chcete nosit v ruce jako elegantní módní doplněk, zakupte klasický zavírací se zahnutou rukojetí.

Dárek pro muzikanty? S deštníkem zabodujete

Chcete-li potěšit kohokoliv, jehož srdce plane láskou k hudbě, deštníkem rozhodně nic nepokazíte. Využije ho každý bez ohledu na pohlaví, věk, druh hudebního vyznání i jeho úroveň – profesionální nebo amatérskou. A k hudebnímu deštníku by se možná hodila šála, případně taška nebo obal na notebook s podobným motivem. Pro odvážnější nabízíme například oblečení ve stejném duchu, třeba šaty či trička.