Hudební deštníky

6 položek celkem
Deštník PARTITURA BACH bordó, skládací
499 Kč

Dejte si bacha na kapky deště! Ideální tip je složit do batohu či kabelky Bacha na deštníku. Vybavte se a zbytečně nemokněte. Kdo je vždy připraven, nebude nikdy promočen. . .

CC012
Deštník HOUSLOVÝ KLÍČ černý, skládací
499 Kč

Vybavte své kabelky a batohy! Praktická a stylová vychytávka vhodná do nepříznivého počasí! Chcete zmoknout, nebo zůstat v suchu vždy a všude? Proplout mezi kapkami deště není...

CC006
Deštník HOUSLOVÝ KLÍČ bílý, skládací
499 Kč

Nepříznivé počasí. Může vás zaskočit? S houslovými klíči na tomto pomocníku jistě nikdy! Všem neduhům s kapkami deště je konec! Inspirujte se a vybavte se naším praktickým...

CC004
Deštník PARTITURA BACH černý, skládací (1)
499 Kč

Dejte si bacha na mokrý účes! Vezměte s sebou všude na pomoc Bacha. . . 

CC014
Deštník KLAVIATURA skládací
499 Kč

Elegance a stylovost za každého počasí! Chcete zmoknout, nebo zůstat v suchu vždy a všude? Proplout mezi kapkami deště není třeba, stačí se hezky ukrýt. Vybavte se s důvtipem a...

CC008
Deštník PARTITURA BACH bílý, skládací
499 Kč

Co vás venku může zaskočit? Déšť, bouřka, kroupy, nebo jiná nepřízeň počasí? Všem neduhům s kapkami deště je konec! Inspirujte se a vybavte se naším praktickým pomocníkem!

CC010

Prší, prší, jen se leje a deštník se na svět směje. Veselé, hravé, ale především elegantní deštníky s hudebním motivem rozjasní i šedivý den s ubrečenou oblohou. Hudba je přece lék na mnoho neduhů a na špatnou náladu především! Nepřeceňte ranní sluneční paprsky a bez elegantního deštníku raději z domu nevycházejte. Dešťové kapky vás mohou překvapit v té nejnevhodnější chvíli – třeba když právě půjdete od kadeřníka. A to by bylo opravdu nemilé.

Deštník s hudebním motivem má styl

Kovová konstrukce, polyesterový nepromokavý povrch a pogumovaná rukojeť příjemná na dotek. Hudební deštník skvěle padne do ruky. S ním bude svět hned růžovější. A co teprve, když pod ním budete dva! V těsném objetí se pod něj jistě vejdete. Potřebujete-li jej schovat do kabelky, pořiďte si skládací. Jestliže jej chcete nosit v ruce jako elegantní módní doplněk, zakupte klasický zavírací se zahnutou rukojetí.

Dárek pro muzikanty? S deštníkem zabodujete

Chcete-li potěšit kohokoliv, jehož srdce plane láskou k hudbě, deštníkem rozhodně nic nepokazíte. Využije ho každý bez ohledu na pohlaví, věk, druh hudebního vyznání i jeho úroveň – profesionální nebo amatérskou. A k hudebnímu deštníku by se možná hodila šála, případně taška nebo obal na notebook s podobným motivem. Pro odvážnější nabízíme například oblečení ve stejném duchu, třeba šaty či trička.