Pořadače a desky na noty

16 položek celkem
Pořadač hudební motivy černý (1)
189 Kč

Srovnejte a seřaďte si noty do praktického pořadače ozdobeného motivy hudby. Nezbytné vybavení pro každého hudebníka, které šetří čas i nervy ;)

DBE049
desky na noty klaviatura, houslový klíč, noty
189 Kč

Složky s populárními hudebními motivy utřídí a ochrání všechny vaše listiny. Elegantní a praktické řešení pro každého muzikanta.

DBE039
desky partitura
189 Kč

Dejte svým listům řád a už se nemusíte bát, že se Vám někdo bude smát, když budete noty hrát. 

DBE038
desky partitura
189 Kč

Seřaďte si papíry s notami, písničkami, doprovody a skladbami do hudebního pořadače a už se Vám žádná netratí, nezmačká ani neumaže.

DBE037
desky hudební strom
189 Kč

S hudbou si život užíváme, noty pěkně poskládáme. 

DBE036
desky hudební strom
189 Kč

S pořadačem na noty nečekají nás už žádné trampoty. S notami jsme kamarádi, kteří je moc rádi řadí... :-)

DBE035
desky hudební nástroje bílé
189 Kč

Na hudební nástroje hrajeme i ve stoje. Noty se ti neztratí když se stojan převrátí. 

DBE034
pořadač hudební nástroje černý
189 Kč

Dejte STOP nepořádku a zmatku! Usnadněte si práci s praktickým pořadačem. Hudební nástroje udělají radost každému muzikantovi.

DBE033
pořadač s klaviaturou a klíči růžové
189 Kč

Bez obalu na noty se v tomhle oboru neobejdete! Vložte je do stylového pořadače. S tímhle pomocníkem bude vše stále jen růžové. 

DBE032
pořadač s klaviaturou a klíči modré
189 Kč

Praktický pořadač v hudebním stylu a už nedojde k omylu. Usnadní Vaši práci a zbude spousta času na legraci.

DBE031
pořadač s klaviaturou a klíči černé
189 Kč

Stylový pořadač bude Vašim pomocníkem vždy a všude! 

DBE030
pořadač s klaviaturou a klíči bílé 2
189 Kč

Praktický a stylový způsob jak senzačně a jednoduše uspořádat všechny nezbytné listiny? No jasně! Tenhle kousek nesmí chybět ani vám! 

DBE029
Desky hudební s houslemi, partitura, noty, housle, violin, desky na noty
159 Kč

Opět pokrčené noty, ach jo. Kam je uložit, mám vhodnou složku? Pokud vás trápí tato myšlenka, už je s ní konec. Buďte jednou provždy stylově vybaveni. Pořiďte si konečně desky,...

DBE012
Desky malý filharmonik - červená gumička
129 Kč

Upravte si noty hezky, vemte na ně tyto desky! Bez desek už nelze žít, o chaosu můžete jen snít. Desky malý filharmonik, věcí do sebe schovají tolik. Bez nich nejde noty...

DBE001
desky na noty
129 Kč

Upravte si noty hezky, vemte na ně tyto desky! Bez desek už nelze žít, o chaosu můžete jen snít. Desky malý filharmonik, věcí do sebe schovají tolik. Bez nich nejde noty...

DBE002
Desky PARTITURA BACH - černé
159 Kč

Věčné dilema všech hudebníků je: kam si mám dát noty, mám vhodnou složku? Pokud si v mysli kladete tyhle otázky, už je s nimi konec!!! Buďte styloví. Pořiďte si konečně desky,...

DBE003

Žádný muzikant se neobejde bez kvalitních desek na noty, ať už je to hráč na hudební nástroje, zpěvák nebo dirigent. A pokud budou mít originální design s hudebními motivy, uděláte na okolí nezapomenutelný dojem. Hudební desky a pořadače na noty jsou tedy i skvělým dárkem pro každého, komu se doma hromadí listy s notovými zápisy.

Už žádné zmačkané noty

Už žádný chaos a nepořádek. Díky pořadačům už nikdy nebudete mít noty zmačkané, či dokonce poztrácené. Desky mají reprezentativní design, který hovoří za vše. Jsou vhodné i pro rozložení not při hře na koncertech. Samozřejmě je můžete využít i k jiným účelům, než k uložení notových partitur. Použijte je na důležité dokumenty v domácnosti nebo kanceláři. Možná potom díky oku lahodícím motivům nebude vaše papírování taková nuda a pěkné desky vám některé povinnosti možná trochu zpříjemní.

Pořadače mají vrchní vrstvu z tvrdého plastu a obsahují 40 průhledných složek. Desky jsou zhotoveny z tvrdého lesklého papíru a v rozích opatřeny gumičkou, která brání vypadnutí listů s notami. Kromě toho u nás pořídíte i další kancelářské potřeby, například USB flash disky, sešity, psací potřeby a další doplňky, jako třeba magnetky, kancelářské sponky nebo záložky.