Zákaznická podpora:+420605568844info@hudebnikum.cz

Pořadače a desky na noty

9 položek celkem

Cena

239240
1239240
desky a houslovým klíčem a notami
239 Kč

Elegantní černý pořadač na noty s houslovým klíčem je praktickým pomocníkem pro organizaci vašich hudebních partitur a not.

DBE054
Pořadač hudební motivy černý (1)
239 Kč

Srovnejte a seřaďte si noty do praktického pořadače ozdobeného motivy hudby. Nezbytné vybavení pro každého hudebníka, které šetří čas i nervy ;)

DBE049
desky partitura
239 Kč

Dejte svým listům řád a už se nemusíte bát, že se Vám někdo bude smát, když budete noty hrát. 

DBE038
desky partitura
239 Kč

Seřaďte si papíry s notami, písničkami, doprovody a skladbami do hudebního pořadače a už se Vám žádná netratí, nezmačká ani neumaže.

DBE037
desky hudební strom
239 Kč

S hudbou si život užíváme, noty pěkně poskládáme. 

DBE036
desky hudební strom
239 Kč

S pořadačem na noty nečekají nás už žádné trampoty. S notami jsme kamarádi, kteří je moc rádi řadí... :-)

DBE035
pořadač s klaviaturou a klíči růžové
239 Kč

Bez obalu na noty se v tomhle oboru neobejdete! Vložte je do stylového pořadače. S tímhle pomocníkem bude vše stále jen růžové. 

DBE032
pořadač s klaviaturou a klíči černé
239 Kč

Stylový pořadač bude Vašim pomocníkem vždy a všude! 

DBE030
pořadač s klaviaturou a klíči bílé 2
239 Kč

Praktický a stylový způsob jak senzačně a jednoduše uspořádat všechny nezbytné listiny? No jasně! Tenhle kousek nesmí chybět ani vám! 

DBE029

Žádný muzikant se neobejde bez kvalitních desek na noty, ať už je to hráč na hudební nástroje, zpěvák nebo dirigent. A pokud budou mít originální design s hudebními motivy, uděláte na okolí nezapomenutelný dojem. Hudební desky a pořadače na noty jsou tedy i skvělým dárkem pro každého, komu se doma hromadí listy s notovými zápisy.

Už žádné zmačkané noty

Už žádný chaos a nepořádek. Díky pořadačům už nikdy nebudete mít noty zmačkané, či dokonce poztrácené. Desky mají reprezentativní design, který hovoří za vše. Jsou vhodné i pro rozložení not při hře na koncertech. Samozřejmě je můžete využít i k jiným účelům, než k uložení notových partitur. Použijte je na důležité dokumenty v domácnosti nebo kanceláři. Možná potom díky oku lahodícím motivům nebude vaše papírování taková nuda a pěkné desky vám některé povinnosti možná trochu zpříjemní.

Pořadače mají vrchní vrstvu z tvrdého plastu a obsahují 40 průhledných složek. Desky jsou zhotoveny z tvrdého lesklého papíru a v rozích opatřeny gumičkou, která brání vypadnutí listů s notami. Kromě toho u nás pořídíte i další kancelářské potřeby, například USB flash disky, sešity, psací potřeby a další doplňky, jako třeba magnetky, kancelářské sponky nebo záložky.