Pořadače a desky na noty

Žádný muzikant se neobejde bez kvalitních desek na noty, ať už je to hráč na hudební nástroje, zpěvák nebo dirigent. A pokud budou mít originální design s hudebními motivy, uděláte na okolí nezapomenutelný dojem. Hudební desky a pořadače na noty jsou tedy i skvělým dárkem pro každého, komu se doma hromadí listy s notovými zápisy.

Už žádné zmačkané noty

Už žádný chaos a nepořádek. Díky pořadačům už nikdy nebudete mít noty zmačkané, či dokonce poztrácené. Desky mají reprezentativní design, který hovoří za vše. Jsou vhodné i pro rozložení not při hře na koncertech. Samozřejmě je můžete využít i k jiným účelům, než k uložení notových partitur. Použijte je na důležité dokumenty v domácnosti nebo kanceláři. Možná potom díky oku lahodícím motivům nebude vaše papírování taková nuda a pěkné desky vám některé povinnosti možná trochu zpříjemní.

Pořadače mají vrchní vrstvu z tvrdého plastu a obsahují 40 průhledných složek. Desky jsou zhotoveny z tvrdého lesklého papíru a v rozích opatřeny gumičkou, která brání vypadnutí listů s notami. Kromě toho u nás pořídíte i další kancelářské potřeby, například USB flash disky, sešity, psací potřeby a další doplňky, jako třeba magnetky, kancelářské sponky nebo záložky.

13 položek celkem

Cena

79239
179239
papírové desky pampeliška s notami
79 Kč

Ztracené, zapomenuté či pomačkané noty? Žádný problém! Pořiďte si originální desky a mějte vše potřebné v pořádku a stále při ruce. 

DBE052
desky houslový klíč, černo zlatý DBE051
Pořadač hudební motivy černý (1)
239 Kč

Srovnejte a seřaďte si noty do praktického pořadače ozdobeného motivy hudby. Nezbytné vybavení pro každého hudebníka, které šetří čas i nervy ;)

DBE049
desky na noty klaviatura, houslový klíč, noty
239 Kč

Složky s populárními hudebními motivy utřídí a ochrání všechny vaše listiny. Elegantní a praktické řešení pro každého muzikanta.

DBE039
desky partitura
239 Kč

Dejte svým listům řád a už se nemusíte bát, že se Vám někdo bude smát, když budete noty hrát. 

DBE038
desky partitura
239 Kč

Seřaďte si papíry s notami, písničkami, doprovody a skladbami do hudebního pořadače a už se Vám žádná netratí, nezmačká ani neumaže.

DBE037
desky hudební strom
239 Kč

S hudbou si život užíváme, noty pěkně poskládáme. 

DBE036
desky hudební strom
239 Kč

S pořadačem na noty nečekají nás už žádné trampoty. S notami jsme kamarádi, kteří je moc rádi řadí... :-)

DBE035
desky hudební nástroje bílé
239 Kč

Na hudební nástroje hrajeme i ve stoje. Noty se ti neztratí když se stojan převrátí. 

DBE034
pořadač hudební nástroje černý
239 Kč

Dejte STOP nepořádku a zmatku! Usnadněte si práci s praktickým pořadačem. Hudební nástroje udělají radost každému muzikantovi.

DBE033
pořadač s klaviaturou a klíči růžové
239 Kč

Bez obalu na noty se v tomhle oboru neobejdete! Vložte je do stylového pořadače. S tímhle pomocníkem bude vše stále jen růžové. 

DBE032
pořadač s klaviaturou a klíči černé
239 Kč

Stylový pořadač bude Vašim pomocníkem vždy a všude! 

DBE030
pořadač s klaviaturou a klíči bílé 2
239 Kč

Praktický a stylový způsob jak senzačně a jednoduše uspořádat všechny nezbytné listiny? No jasně! Tenhle kousek nesmí chybět ani vám! 

DBE029