Zákaznická podpora:+420605568844info@hudebnikum.cz

Hudební dárky na motivy Franz Schubert

2 položek celkem

Cena

19229
119229
hrací skříňka F. Schubert
229 Kč

Krásný doplněk hudebně laděného interiéru, který vás pokaždé potěší svými líbeznými tóny skladby Ave Maria.

GB017
pohlednice karikatura Schubert
19 Kč

Máte rádi karikatury? Pokud ano, koukněte na pohlednice, které jsou v nabídce hudebníků. Věřte, že i slavní skladatelé mají své vtipné portréty. . . 

DCA076

Mozart, Beehtoven či Chopin? Anebo je vaším oblíbencem Franz Schubert? Nebo si jej oblíbil někdo z vašich blízkých? Pak se bude hodit nějaký hudební dárek se Schubertovým motivem. Mezi hudebními skladateli má své nezastupitelné místo, i když možná není tolik opěvovaný, jako někteří jeho kolegové.

Hudební dárkové předměty se Schubertem

Tužku se Schubertem jen tak někdo nemá, proto ji neváhejte věnovat tomu, kdo má jeho hudební tvorbu rád. Stylová tužka se skvěle hodí pro zápis notových záznamů. Anebo pro jednou místo obyčejné sms zprávy popřejte blízkým formou klasické pohlednice. Najít takové přání ve schránce dnes znamená omládnout o několik let. Vrátit se do doby, kdy mobily neexistovaly. Nezní to někdy lákavě?

Drobné dárky se Schubertem můžete přidat k jiným originálním hudebním dárkovým předmětům, kterých v našem e-shopu najdete nepřeberné množství. Vybírat můžete buď podle druhu zboží, například bytové nebo módní doplňky, anebo podle motivů – kromě hudebních skladatelů máme třeba dárky s notami, hudebními nástroji apod.