Hudební dárky s motivem tuby nebo trombonu

Kromě hudebních nástrojů, na které se učí hrát nejvíce dětí (například klavír, kytara…), existují nástroje, jež nejsou už tak rozšířené. Takže pokud máte ve svém okolí někoho, kdo hraje na tubu nebo trombon, mrkněte na dárkové předměty, jimiž ho nebo ji potěšíte. Příležitostí je během roku nepočítaně.

Dárkové předměty s tubou nebo trombonem

Blíží se konec školního roku? Nějaký kousek jako pozornost pro učitele v umělecké škole nebo na konzervatoři vám jistě přijde vhod. Stejně tak pro další profesionální i amatérské hudebníky zejména o Vánocích, narozeninách, k promoci, muzikantské svatbě atd. Nebo třeba jen tak, jako vyjádření, že jste rádi za něčí blízkost a že si vážíte jeho umění hrát na tento hudební nástroj. V našem e-shopu nabízíme však celou řadu různých dárků pro muzikanty, a to hned z několika oblastí, jako je oblečení, módní nebo bytové doplňky a mnoho dalšího.

4 položek celkem

Cena

19499
119499
Pivní půllitr s uchem TUBA
Vyrobeno v ČR
499 Kč
ABB095
Sklenice na víno TUBA, 450 ml
Vyrobeno v ČR
429 Kč

Sklenice na víno patří mezi populární dárky. Pokud hledáte kvalitní a stylový dárek, který potěší a zároveň je praktický, je tato sklenice s tubou perfektní volbou.

ABB061
Sklenice na víno TROMBON, 450 ml
Vyrobeno v ČR
399 Kč

K dobré hudbě neodmyslitelně také patří dobré pití. Jste-li příznivci vín, máme pro vás tuto nádhernou a velkou sklenici s ručně vybroušeným trombónem.

ABB060
Pohlednice TUBA
19 Kč

Popřejte svému kamarádovi originálně! Překvapte toho, na kom vám skutečně záleží - vždyť mu vaše slova gratulace náleží! V dnešní uspěchané době SMS zpráv zapomínáme na klasické...

DCA033