Hudební dárky s motivem lesního rohu

11 položek celkem
Notové sešity
29 Kč

Notový sešit je nezbytná pomůcka do hudební výchovy, hudební nauky nebo výuku zpěvu či hry na hudební nástroj. Vyberte si ten pravý design, který vás bude bavit.

DBB041
Sklenice na víno LESNÍ ROH, 450 ml
399 Kč

Dárek má být nejen kvalitní, ale také originální a praktický. Proto u nás mezi ručně broušenými sklenicemi na víno najdete i motiv lesního rohu.

ABB062
Náhrdelník LESNÍ ROH
129 Kč –23 %
99 Kč

Každá muzikantka si u nás přijde na své! Vylaďte svůj vzhled a ozdobte se stylovým náhrdelníkem s přívěskem lesního rohu. Bude vám slušet.

BC102
přívěsek na klíče lesní roh
129 Kč

Stylový přívěšek nejen na klíče! Pro muzikanty velkých symfonických orchestrů i malých mysliveckých sborů!

BE032
záložka lesní roh
59 Kč

Muzikant, myslivec nebo vášnivý čtenář? Buďte kým chcete a potěšte se stylovými, praktickými doplňky.

DG047
Vykrajovátko LESNÍ ROH v organzovém sáčku (1)
29 Kč

Lesní roh ohlásí čas na pečení, v kuchyni nástává chvíle kouzlení. Nejen v čase předvánočním můžete péct, stylově a vesele přivítejte hudební přátele!

AC009
ponožky lesní roh
199 Kč

Jaké nosíte ponožky? Černé jsou fajn, ale moc fádní. Co třeba ty s lesním rohem? Ještě jste si je nezkusili? Jednou obléknete, a již nebudete chtít jiné. . . 

FD025/35
manžetové knoflíčky lesní roh 3
489 Kč

Bižuterie je pouze pro dámy? Nebuďte na omylu! Bižu pro pány je méně obvyklý, avšak při slavnostních příležitostech vhodný tip, jak být chic. Vybavte svůj pánský šatník elegancí...

CD013
Náušnice lesní roh
59 Kč
BA022
Pohlednice LESNÍ ROH
19 Kč

"Hudba je bránou do duše člověka..."   /Autor neznámý/. Zahrajte fanfáru oslavenci, zatrubte mu melodii písně Happy Birthday to You !!! Nebo otevřete bránu hudby všem, kteří...

DCA021
Tužka dřevěná - lesní roh
29 Kč

Chcete být úspěšní? Píšete si zápisky? Věřte, že vám pomohou k zaručenému úspěchu. Bez poznámek ani ránu! Propiska je věrný kamarád a pomocník, ale pokud se přepíšete, nedá se...

DDA011

Nemusíte vidět až za roh, stačí, když na něj hrajete. Lesní roh není zrovna nejčastějším hudebním nástrojem, přesto se pár hráčů na něj rozhodně najde. Pokud se některý z nich nachází ve vašem okolí, můžete mu udělat radost hudebním dárkem s motivem lesního rohu. V naší nabídce se nachází různé kousky, od přívěsků přes ponožky až po polštářek. Máme drobnosti od pár korun, které se hodí jako malá pozornost pro kolegu v práci, i luxusnější dárky, jimiž potěšíte svoje nejbližší.

Další hudební dárkové předměty

Kromě zboží s lesním rohem v naší nabídce najdete dárky s dalšími nástroji, například s pianem, kytarou, bicími apod. Anebo se dá vybírat podle druhu dárkových předmětů. Stačí kliknout do kategorií bytových nebo módních doplňků, oblečení, šperků atd. Příležitostí k obdarování je během roku dost, od Vánoc přes narozeniny až po události, které mnozí prožijí jen jednou v životě, jako je třeba promoce nebo svatba.