Zákaznická podpora:+420605568844info@hudebnikum.cz

Hudební dárky s motivem lesního rohu

11 položek celkem

Cena

29499
129499
pečetní razítko lesní roh
339 Kč
GD107
brož lesní roh
249 Kč
BD073
Pivní půllitr s uchem LESNÍ ROH
Vyrobeno v ČR
499 Kč

Pivní půllitr patří mezi velmi oblíbené dárky pro muže. Pokud je váš blízký muzikant tělem i duší, buďte si jisti, že jej tímto dárkem dostanete.

ABB094
Notové sešity
33 Kč

Notový sešit je nezbytná pomůcka do hudební výchovy, hudební nauky nebo výuku zpěvu či hry na hudební nástroj. Vyberte si ten pravý design, který vás bude bavit.

DBB041
Sklenice na víno LESNÍ ROH, 450 ml
Vyrobeno v ČR
449 Kč

Dárek má být nejen kvalitní, ale také originální a praktický. Proto u nás mezi ručně broušenými sklenicemi na víno najdete i motiv lesního rohu.

ABB062
Vykrajovátko LESNÍ ROH v organzovém sáčku (1)
Vyrobeno v ČR
29 Kč

Lesní roh ohlásí čas na pečení, v kuchyni nástává chvíle kouzlení. Nejen v čase předvánočním můžete péct, stylově a vesele přivítejte hudební přátele!

AC009
manžetové knoflíčky lesní roh 3
489 Kč

Bižuterie je pouze pro dámy? Nebuďte na omylu! Bižu pro pány je méně obvyklý, avšak při slavnostních příležitostech vhodný tip, jak být chic. Vybavte svůj pánský šatník elegancí...

CD013
Náušnice lesní roh
59 Kč
BA022

Nemusíte vidět až za roh, stačí, když na něj hrajete. Lesní roh není zrovna nejčastějším hudebním nástrojem, přesto se pár hráčů na něj rozhodně najde. Pokud se některý z nich nachází ve vašem okolí, můžete mu udělat radost hudebním dárkem s motivem lesního rohu. V naší nabídce se nachází různé kousky, od přívěsků přes ponožky až po polštářek. Máme drobnosti od pár korun, které se hodí jako malá pozornost pro kolegu v práci, i luxusnější dárky, jimiž potěšíte svoje nejbližší.

Další hudební dárkové předměty

Kromě zboží s lesním rohem v naší nabídce najdete dárky s dalšími nástroji, například s pianem, kytarou, bicími apod. Anebo se dá vybírat podle druhu dárkových předmětů. Stačí kliknout do kategorií bytových nebo módních doplňků, oblečení, šperků atd. Příležitostí k obdarování je během roku dost, od Vánoc přes narozeniny až po události, které mnozí prožijí jen jednou v životě, jako je třeba promoce nebo svatba.