Hudební dárky s motivem harmoniky či akordeonu

6 položek celkem
Skleněná lahev AKORDEON (1)
499 Kč

Potěšte akordeonisty stylovým a zároveň praktickým dárkem. Tato designová lahev se skvěle hodí na domácí slivovičku i sladký likér. 

harmonika
139 Kč

Podpořte u dětí jejich zájem o hudbu. S foukací harmonikou se pobavíte nejen u plápolajícího ohně. 

manžetové knoflíčky akordeon
489 Kč

Bižuterie je pouze pro dámy? Nebuďte na omylu! Bižu pro pány je méně obvyklý, avšak při slavnostních příležitostech vhodný tip, jak být chic. Vybavte svůj pánský šatník...

Tahací harmonika pro děti
Novinka
649 Kč

Vychovávejte své děti hudbou! Vést děti k muzice je správné, obzvláště u nás, protože "Co Čech, to muzikant!!!" . Rozvoj hudebnosti by se neměl podcenit. . .

Záložka do knihy AKORDEON
59 Kč

Vzdělávat bychom se měli celý život. Jak? Co třeba četba! Víte, že čtení nám obohacuje slovní zásobu a získáme přehled? Šetřete čas v hledání, kde jste vlastně v knize...

USB Flash disk 8 GB akordeon
Akce
379 Kč –21 %
299 Kč

Používáte ke své práci notebook? Potřebujete zálohovat důležitá data? Hledáte originální, hodnotný a užitečný dárek pro kamaráda? USB ve tvaru akordeonu potěší každého umělce!

Máte ve svém okolí někoho, kdo se věnuje hře na harmoniku? Ať už je to harmonikář na rodinných oslavách, nebo akordeonista v souboru, dárkem s motivem jeho oblíbeného nástroje mu jistě uděláte radost. Za pozornost jistě stojí například originální USB flash disk, ale i manžetové knoflíčky nebo záložka do knihy. Máme však na prodej dětskou tahací harmoniku, která nadchne každého malého muzikanta.

Dárkové předměty s harmonikou

Pro harmonikáře se hodí také hudební dárky s klaviaturou, dále pak s univerzálními motivy, jako jsou noty, houslový klíč apod. Nabízíme však také předměty s ostatními nástroji, například s kytarou, saxofonem, pianem a mnoha dalšími. Kvalitní materiály i zpracování jsou samozřejmostí. Výrobce klade též důraz na originální design, jedinečnost dárku je tedy zaručena a moment překvapení si užije dárce i obdarovaný. Mnohé kousky jistě i pobaví.