Zákaznická podpora:+420605568844info@hudebnikum.cz

Hudební dárky s motivem harmoniky či akordeonu

11 položek celkem

Cena

59499
159499
Brož akordeon
249 Kč
BD070
přívěsek na klíč skordeon
99 Kč
BE083
náušnice akordeon stříbrné
79 Kč

Oživte svůj styl s náušnicemi ve tvaru akordeonu!

BA112
3d puzzle akordeon
399 Kč
GA083
náhrdelník hudební akordeon
199 Kč

Náhrdelník s motivem akordeonu je dokonalým doplňkem pro všechny milovníky hudby a umění.

BC142
Pivní půllitr s uchem HARMONIKÁŘ
Vyrobeno v ČR
499 Kč

Ze skleniček pijeme každý den a proto je skleněný půllitr skvělým dárkem, který není jen na vystavení, ale který využijete také prakticky na chlazené pivko i limonádu.

ABB044
Pivní půllitr s uchem AKORDEON
Vyrobeno v ČR
499 Kč

Skleněný půllitr s uchem je skvělý dárek nejen pro milovníka piva. Nádherné zdobení v podobě vybroušeného akordeonu rozradostní každého harmonikáře.

ABB043
Skleněná lahev AKORDEON (1)
Vyrobeno v ČR
489 Kč

Potěšte akordeonisty stylovým a zároveň praktickým dárkem. Tato designová lahev se skvěle hodí na domácí slivovičku i sladký likér. 

ABB029
manžetové knoflíčky akordeon
489 Kč

Bižuterie je pouze pro dámy? Nebuďte na omylu! Bižu pro pány je méně obvyklý, avšak při slavnostních příležitostech vhodný tip, jak být chic. Vybavte svůj pánský šatník elegancí...

CD015
Záložka do knihy AKORDEON
59 Kč

Vzdělávat bychom se měli celý život. Jak? Co třeba četba! Víte, že čtení nám obohacuje slovní zásobu a získáme přehled? Šetřete čas v hledání, kde jste vlastně v knize skončili....

DG009

Máte ve svém okolí někoho, kdo se věnuje hře na harmoniku? Ať už je to harmonikář na rodinných oslavách, nebo akordeonista v souboru, dárkem s motivem jeho oblíbeného nástroje mu jistě uděláte radost. Za pozornost jistě stojí například originální USB flash disk, ale i manžetové knoflíčky nebo záložka do knihy. Máme však na prodej dětskou tahací harmoniku, která nadchne každého malého muzikanta.

Dárkové předměty s harmonikou

Pro harmonikáře se hodí také hudební dárky s klaviaturou, dále pak s univerzálními motivy, jako jsou noty, houslový klíč apod. Nabízíme však také předměty s ostatními nástroji, například s kytarou, saxofonem, pianem a mnoha dalšími. Kvalitní materiály i zpracování jsou samozřejmostí. Výrobce klade též důraz na originální design, jedinečnost dárku je tedy zaručena a moment překvapení si užije dárce i obdarovaný. Mnohé kousky jistě i pobaví.