Zákaznická podpora:+420605568844info@hudebnikum.cz

Hudební vějíře

9 položek celkem

Cena

189190
1189190
Vějiří partitura Bach, bordo
189 Kč

 Osvěžte se kdykoli a kdekoli a pořiďte si do kabelky stylový vějíř. Tento vkusný doplněk ozdobený partiturou J. S. Bacha vám dodá tu správnou eleganci.

CJ043
Vějiří partitura Bach, modrý
189 Kč

Chystáte-li se na večírek, ples či vystoupení kromě krásných šatů a šperků doplňte svůj outfit i stylovým vějířem. Elegantní doplněk pro každou dámu.

CJ042
Vějíř paritura Beethoven, černý
189 Kč

Elegantní doplněk k velké večerní róbě a praktický pomocník v horkých letních dnech? Ano, je to vějíř! Zdobený partiturou Beethovenovi skladby bude stylovým společníkem každé dámy.

CJ041
Vějíř paritura Beethoven, bílý
189 Kč

Perfektní módní doplněk stylového designu. Skvěle padne k večerním šatům i karnevalovému kostýmu. Na večírku vás příjemně ochladí a dodá půvab pravé dámy.

CJ040
vějíř partitura Mozart
189 Kč

K čemu slouží vějíř? Tento elegantní módní doplněk můžete využít jako větrání, aby se vám neuvařil obličej v horkém dni. Také bude doplňkem vaší večerní róby! A co více? Okolí...

CJ027
vějíř partitura bach bílý
189 Kč

Páv je pyšný pták. Pták čeledi bažantovitých, okrasná péra má na ocase barev barvitých.  Nejen páv má na ozdobný vějíř práv! Pohledné hudebnice, mějte vějíř vždy při ruce! :-)

CJ026
vějíř klaviatura
189 Kč

Vějíř není žádná novinka! Slouží již tisíciletí nejen jako elegantní módní doplněk, ale i jako praktická pomůcka k ochlazování v dusném prostředí. V moderní době začínají být...

CJ025
Vějíř partitura W.A.Mozart
189 Kč

Elegance vždy a všude. Do společnosti jedině stylově. Cítíte návaly horka a těžko se vám dýchá? S vychytávkou, kterou může mít každá dáma už nemusíte zažívat tyto nepříjemné...

CJ004
vějíř partitura Bach
189 Kč

Elegance vždy a všude. Do společnosti jedině stylově. Cítíte návaly horka a těžko se vám dýchá? S vychytávkou, kterou může mít každá dáma už nemusíte zažívat tyto nepříjemné...

CJ003

Ten obrázek znáte jistě všichni. Princezny, komtesy a další šlechtičny v honosných šatech, s vysokými parukami na hlavě, ovívající se vějířem. Jsou pryč doby, kdy dámy měly vějíř vždy při ruce. Dříve jej nosily možná nejen proto, aby se jím ovívaly, když bylo horko nebo na ně šly mdloby (není divu – z toho množství látek a těžkých paruk), ale také třeba proto, aby za vějířem snadno skryly případné rozpaky. Nicméně o tom, že je to pomůcka užitečná, není pochyb a jako praktický módní doplněk může posloužit i dnešním ženám.

Vítr v kapse nebo v tašce? Jak snadné!

Stačí sáhnout do tašky nebo kabelky a vánek si vyrobíte raz dva. Vějířem s hudebními motivy se osvěžíte v parných dnech, nebo si s ním uděláte alespoň trochu stínu. Knížka nebo noviny k tomu nejsou vhodné; bolí z nich brzy ruka a nevypadá to příliš elegantně. Zato díky stylovému vějíři budete vypadat jako skutečná dáma. Je vyroben z lehkého plastu a textilu.

Nejen vějíř s notami, ale i další lahůdky

Prohlédněte si také ostatní dámské a pánské módní doplňky – mrkněte na bižuterii, manžetové knoflíčky, hodinky a mnoho dalšího. A co teprve šály nebo dokonce šaty. Tím vším můžete rozzářit svou image a stát se středem pozornosti nejedné společnosti.