Zákaznická podpora:+420605568844info@hudebnikum.cz

Hudební dárky na motivy Richard Wagner

2 položek celkem

Cena

19299
119299
hrací kostka hudební skladatelé
Novinka
299 Kč
GB059
pohlednice wagner portret
19 Kč

Posloucháte rádi operu? Nebo dokonce zpíváte árie a recitativy?Pak je tato pohlednice určena právě vám! Nebo můžete popřát milovníkům zpěvných skladeb originálně. 

DCA046

Pohlednice, tužka nebo hrneček s motivy Richarda Wagnera. Tyto a další dárky s hudebními skladateli můžete pořídit v našem e-shopu a udělat radost svým blízkým nebo sobě. Máte v okolí zapáleného hudebníka, který zbožňuje Wagnerovu hudbu? Ať už ji jen poslouchá, nebo rovnou hraje, stylovým a originálním hudebním dárkem jej jistě potěšíte.

Hudební dárkové předměty s Wagnerem

Výrazný představitel romantismu Richard Wagner nebyl jen hudebním skladatelem, ale také dirigentem, básníkem, spisovatelem, dramatikem a divadelním režisérem. Byl německé národnosti, mnoho let však žil ve Švýcarsku a dalších zemích. Několikrát navštívil i Prahu a měsíc strávil v lázeňském městě Teplice. Hrad Střekov v Ústí nad Labem jej dokonce inspiroval ke složení opery Tannhäuser. Jestliže my vás inspirujeme ke koupi hudebních dárků, vězte, že máme v nabídce i další skladatele (W. A. Mozarta, L. v Beethovena, F. Chopina a mnoho dalších).

TIP: Pokud věnujete hudební doplňky jako dárek, využijte dárkové tašky, krabičky a balicí papíry.