Hudební dárky na motivy Richard Wagner

3 položek celkem
pohlednice wagner portret
19 Kč

Posloucháte rádi operu? Nebo dokonce zpíváte árie a recitativy?Pak je tato pohlednice určena právě vám! Nebo můžete popřát milovníkům zpěvných skladeb originálně. 

DCA046
Guma Wagner
39 Kč

Nepodceňujme nikdy vybavení psacích potřeb. Mít po ruce obyčejnou tužku a gumu je základ na pracovní cestě k úspěchu! Každý muzikant potřebuje gumu, protože chybovat je lidské a...

DDC013
Tužka dřevěná WAGNER černá
29 Kč

Hudební zápisky můžou být zajímavé! Do not a partitur pište své poznámky vtipně a stylově. Noty, posuvky, prstoklady, nádechy, dynamiku, pedalizaci - vše pište s elegancí a...

DDA034

Pohlednice, tužka nebo hrneček s motivy Richarda Wagnera. Tyto a další dárky s hudebními skladateli můžete pořídit v našem e-shopu a udělat radost svým blízkým nebo sobě. Máte v okolí zapáleného hudebníka, který zbožňuje Wagnerovu hudbu? Ať už ji jen poslouchá, nebo rovnou hraje, stylovým a originálním hudebním dárkem jej jistě potěšíte.

Hudební dárkové předměty s Wagnerem

Výrazný představitel romantismu Richard Wagner nebyl jen hudebním skladatelem, ale také dirigentem, básníkem, spisovatelem, dramatikem a divadelním režisérem. Byl německé národnosti, mnoho let však žil ve Švýcarsku a dalších zemích. Několikrát navštívil i Prahu a měsíc strávil v lázeňském městě Teplice. Hrad Střekov v Ústí nad Labem jej dokonce inspiroval ke složení opery Tannhäuser. Jestliže my vás inspirujeme ke koupi hudebních dárků, vězte, že máme v nabídce i další skladatele (W. A. Mozarta, L. v Beethovena, F. Chopina a mnoho dalších).

TIP: Pokud věnujete hudební doplňky jako dárek, využijte dárkové tašky, krabičky a balicí papíry.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení