Dárky pro zpěváky a hudebníky s motivem mikrofonu

14 položek celkem
Skleněný hrnek MIKROFON, 250 ml
359 Kč

Hledáte kvalitní a originální dárek pro zpěvačku nebo zpěváka? Obdarujte je stylovým hrnkem ze skla ozdobeným krásným ručně broušeným mikrofonem.

ABB085
Brož MIKROFON stříbrná připínáček
169 Kč

 Připněte si do klopy originální brož v designu mikrofonu. Ozdobí a osvěží vzhled každého zpěváka i zpěvačky.  

BD043
Brož HOUSLOVÝ KLÍČ S MIKROFONEM, stříbrná
249 Kč

Buďte boží s novou broží! Stylová brož v designu houslové klíče s mikrofonem bude slušet nejen zpěvačkám.  

BD036
Manžetové knoflíčky mikrofon
489 Kč

Nezbytným doplňkem každého džentlmena jsou také manžetové knoflíčky. Dejte svému vzhledu eleganci a hudební šmrnc s těmi v designu mikrofonu.

CD016
Nafukovací mikrofon na stojanu
229 Kč

Není párty jako párty! Užijte si ji s nafukovacím mikrofonem. Senzační zábava pro všechny zpěváky.

GC024
Nafukovací mikrofon stříbrný
129 Kč

Pro malé i velké zpěváky a zpěvačky je tu bezva doplněk na párty i oslavu. Zpívání do velkého nafukovacího mikrofonu bude zábava.

GC023
Přívěsek na klíče MIKROFON
59 Kč

Hledáte drobnost pro radost a štěstí? Zpěvačku i zpěváka potěšíte stylovým přívěskem s mikrofonem.

BE056
Ubrousky mikrofon černé
99 Kč

Osvěžte prostřený stůl a vyměňte nudné jednobarevné ubrousky za stylovější. Hudební design se perfektně hodí pro každou příležitost.

AA118
Notový sešit A4 MUSIC turqoise
29 Kč

Zpestřete si hodiny hudebky, zpěvu či hraní veselým moderním design notového sešitu. Pro všechny žáky, muzikanty a zpěváky je tu stylový a praktický pomocník.

DBB034
Notový sešit A5 MUSIC turqoise
18 Kč

Vybavte se do školy trendy pomůckami. Začněte tímhle senza sešitem s neotřelým designem a pořiďte si k němu i tužku, gumu, pouzdro či složky na noty.

DBB031
Náhrdelník MIKROFON
129 Kč –23 %
99 Kč

Podtrhněte svůj look hudebním náhrdelníkem s přívěskem mikrofonu. Zpěvačky budou na pódiu jen zářit.

BC100
USB Flash disk 8GB mikrofón
Akce
389 Kč –23 %
299 Kč

Potřebujete nahrát fotky, předat notový zápis, připravit testy, stáhnout si film či mít prezentaci k výuce? Využijte stylové hudební flash-ky, bez kterých by to nešlo! Stačí se...

DA015
Manžetové knoflíčky - mikrofon
489 Kč

Pánové, nosíte košile? Módní doplňky a "šperky" nejsou záležitostí pouze vašich drahých poloviček. Zpozorněte i vy a obohaťte svoji společenskou výbavu. Koukněte, jak můžete být...

CD006
Pohlednice MIKROFON
19 Kč

"Zpěv se skládá ze slov, kterým narostla křídla..."   /O. F. Babler/  

DCA022

Čím potěšit zpěváka nebo zpěvačku? Pro ně není možná výběr dárků tak snadný, jako pro hráče na hudební nástroje, ale ani tak není třeba zoufat. Jejich nástrojem je totiž mikrofon. Je jedno, zda jde o sólistu v opeře, zpěváka v kapele či ve sboru, nebo učitele zpěvu. Jejich hlas se možná rozezní ještě lépe a radostněji s náramkem na ruce nebo manžetovými knoflíčky. A rozezpívávat se mu bude jistě snadněji u hudebního hrnku s oblíbeným nápojem.

Dárkové předměty s mikrofonem

Kromě dárků s mikrofonem se pro zpěváky hodí také další druhy předmětů s univerzálními náměty – s notami, basovým nebo houslovým klíčem, hudebními skladateli… A pokud ještě k tomu hrají na nějaký nástroj, dá se vybírat i v dalších kategoriích, například dárky s klavírem, houslemi, bicími atd. Kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost. Originální design v elegantním provedení nadchne nejednoho milovníka hudby.