Dřevěné hračky a dětské hudební nástroje

97 položek celkem
Trumpetka krtek muzikant
15 Kč

Papírové trumpety patří ke každé bujaré oslavě, kde potěší a zabaví nejen děti. Rozjeďte to na dětské párty s veselými trumpetkami. 

GE131
hudební set tukan
419 Kč

Hudba dětem dělá radost už od útlého věku. Pořiďte jim zábavný set nástrojů, který podpoří jejich rozvoj v oblasti hudby. Veselé barevné nástroje s tukanem si zamilují.

GE129
tamburína do ruky
249 Kč

Senzační malá tamburínka, kterou můžete vzít všude s sebou. Nechte děti dělat vám hudební doprovod, zpívání u ohně je bude bavit.

GE128
ozvučná dřívka duha
79 Kč

Jednoduchý přesto oblíbený nástroj se kterým vaše děti zažijí spoustu zábavy. Hra na dřívka rozvíjí rytmické myšlení.

GE127
chrastítko králíček
499 Kč

Veselé chrastítko v designu králíčka je ideální hračka pro naše nejmenší. Děti s ním zkoumají zvukové a pohybové vjemy a zlepšují si tím svou motoriku.

GE126
tamburína lev
289 Kč

Hledáte hudební hračku pro vašeho drobečka? Vsaďte na tamburínu! Pestré barvy a veselý zvuk bude děti bavit.

GE125
xylofon slon
499 Kč

Xylofón ve tvaru sloníka je ten pravý pro ty nejmenší hudebníčky. Probuďte v dětech hudební talent a nechte je vyřádit se na této bezva hudební hračce.

GE124
xylofon myšák
349 Kč

Malý xylofon ve veselých barvách je tu, aby dělal dětem radost. Také je zábavným způsobem učí rozeznávat jednotlivé tóny.

GE123
xylofon medvěd
499 Kč

Hudební nástroje a vše co vyluzuje nějaký zvuk děti prostě baví, zvlášť když tvorbu zvuku mohou také ovlivnit. Potěšte je hračkou, která podporuje smysly a uvede je do krásného...

GE122
dřevěné bongo
579 Kč

Zabubnuj si zvesela, bude nová kapela. Pro šikovné bubeníky, kteří chtějí být hudebníky. 

GE121
Dřevěný hudební trojhran (3) GE120
dřevěný bubínek s paličkami puntíky
399 Kč

Pestrobarevný bubínek s paličkami je senzační zábava pro všechny holčičky i kluky, kterou si ihned zamilují a nebudou ho chtít pustit z ruky.

GE119
harmonika hvězdičky
199 Kč

Vybavte dětské pokojíky pomůckami a hračkami, které budou rozvíjet jejich hudebnost a muzikalitu. Barevná dřevěná harmonika potěší všechny malé hudebníky.  

GE118
rotační bubínek hvězdičky
219 Kč

Barevný rotační bubínek je zábavná hračka, kterou si děti zamilují. Točením v rukách rozezní tento malý nástroj a s radostí si budou hrát. 

GE117
dřevěná flétna hvězdičky
239 Kč

Oblíbený dechový nástroj, na který se děti naučí rychle a snadno hrát. Veselý barevný design děti nadchne.

GE116/ZEL
tamburína hvězdičky
289 Kč

 Darujte krásný a nevšední dárek svým dětem či vnoučatům. Tamburína je skvělým pomocníkem při učení rytmu a má příznivý vliv na rozvoj hudebního cítění.

GE115
bubínek s popruhem a paličkami hvězdičky
379 Kč

Pestrobarevný bubínek je ideální jako úvod do světa hudby. Malý muzikanti se u bubnování báječně pobaví a také rozvíjí svoje dovednosti.  

GE114
drěvěný bubínek s paličkou hvězdičky
529 Kč

Bum tarata bum na buben nám zabubnuj. Hraj si, zpívej, zatancuj, rozjasni nám celý dům.   

GE113
bonga hvězdičky
639 Kč

Hurá do bubnování! Probuďte ve svých dětech hudebního ducha již od malička.

GE112
dřevěná kytara hvězdičky
599 Kč

Seznamte děti s hudebními nástroji tak, že jim pořídíte veselé hračky. Vzbuďte v nich touhu po tom učit se na ně hrát. Klasická kytara s barevnými hvězdičkami děti jistě...

GE111
dřevěná chrastítka safari guiro, rolničky
599 Kč

Kvalitní dřevěná chrastítka zaujmou všechny malé děti díky nápaditému designu v podobě afrických zvířátek a zajímavým pro ně neobvyklým zvukům.

GE110
barevná řehtačka
69 Kč

Klapavý rámus? No jasně, řehtačka! V poslední době je nejčastěji používá na všelijakých sportovních akcích. Fanděte svým blízkým naplno!

GE107/ZEL
dřevěné barevné rolničky
79 Kč

Všechny malé dětičky mají rády rolničky. Hrají na ně zvesela, je to super kapela.

GE106/MOD
dětský dřevěný bubínek
539 Kč

Barevný bubínek je vhodný pro ty nejmenší muzikanty. Rozvíjejte lásku k hudbě u dětí již od útlého věku.

GE102
xylofon 15 tónů, přírodní dřevo
379 Kč

Vybavte své děti kvalitními hračkami. Hrajte s nimi a zpívejte, život vesele si užívejte. 

GE101
dětská elektrická kytara červená
699 Kč

Máte doma malého rockera nebo rockerku? Podpořte jeho či její zájem o hudbu a potěšte je kvalitní hračkou.

GE100
bicí souprava, hudební nástroj
1 359 Kč
GE099
dřevěné barevné bubny
1 199 Kč
GE098
dřevěný hudební a motorický stoleček barevný
1 799 Kč

Rozvíjejte motoriku u svého drobečka. Pestrobarevný stolek pomůže malým hudebníkům prozkoumávat svět barev, tvarů a zvuků. 

GE097
dřevěný hudební stoleček přírodní
1 199 Kč

Hudební stolek zábavnou a hravou formou seznámí děti s hudebními nástroji a jejich zvuky. Obohaťte dětský svět o nové zážitky!

GE096
hudební dřevěný stoleček zelený
999 Kč

Podpořte vývoj a kladný vztah k hudbě svého dítěte. Zábavný hudební stoleček přinese malým hudebníkům spoustu nových zážitků. 

GE095
hudební stoleček s notami
999 Kč

Podporujte v dětech lásku k hudbě a pořiďte jim malý orchestr i domů. Pomozte rozvinou jejich muzikální já!

GE093
hudební stoleček s puntíky
999 Kč

Dopřejte dětem kvalitní hračku, která pomůže rozvinou jejich schopnosti a bude s ní zábava. Hudební stoleček okouzlí každého malého zvědavce. 

GE092
hudební dřevěný domeček vkládačka a xylofon
599 Kč

Dáváte přednost dřevěným hračkám před plastovými? Dřevěný domeček s vkládacími kostkami různých tvarů a xylofonem bude děti bavit!

GE090
hudební nástroj, dřevěný xylofon bílý
239 Kč

Probuďte ve vašich nejmenších lásku k hudbě. Zpestřete jejich svět spoustou zábavy, úsměvů, radosti a veselých písniček.

GE089
dešťová hůl duha, hudební nástroj
299 Kč

Dřevěný válec, který má uvnitř kaskádu se zrníčky, při otočení válce tak zrníčka padají pomalu dolů a vydávají zvuky jako při dešti. Smysly stymulující a uklidňující hračka.

GE088
Nahoru
Další produkty

Nejen do muzikantských rodin se hodí hudební dřevěné hračky pro děti. Podporují zručnost, ale také rozvoj hudebního sluchu a talentu. Zdravotní nezávadnost použitých materiálů včetně barev je samozřejmostí. Snad skoro každé dítě odmalička rádo dělá rámus. Díky dětským hudebním nástrojům se rámus může brzy proměnit ve smysluplné zvuky a tóny. Pokud chcete mít doma jednou muzikanta, rozhodně není od věci, podporovat ho v této zálibě co nejdříve. Odveďte alespoň na chvíli jeho pozornost od mobilů, tabletů a podobných záležitostí. Některé hračky jsou vhodné již od tří let, jiné třeba od pěti, protože vyžadují složitější manipulaci.

Hudební hračky pro nejmenší děti

Široká nabídka čítá několik druhů dřevěných hudebních nástrojů – od píšťalek a kastanět přes xylofony, tamburíny a bubínky až po kytary, housle nebo tahací harmoniku. Pestré barvy přilákají dětskou pozornost, příjemné materiály a pohodlné tvary zajistí snadné držení a vydávané zvuky podpoří dětskou fantazii. Hudební nástroje jsou jedním z dárků, z nichž mívají děti největší radost. Jsou vhodné na Vánoce, k narozeninám a mnoha dalším příležitostem. Kromě hudebních nástrojů nabízíme pro děti také například různé hry, puzzle či kreativní potřeby.