Hudební samolepky, tapety a závěsné dekorace na zeď

8 položek celkem
samolepka na zed music trees
299 Kč

Dejte svému pokoji nový, svěží a originální vzhled. Vylepšete jej snadno a rychle se stylovou hudební samolepkou na zeď.

AED028
Samolepka na zeď partitura srdce
299 Kč

Vyzdobte a zútulněte si interiér krásnou a originální dekorací. Samolepka na zeď s partiturou ve tvaru srdce skvěle rozzáří váš obývák, ložnici a dětský pokoj.

AED027
samolepka na zeď pampeliška s notami
299 Kč

Hledáte neotřelou dekoraci do svého domova? Zpestřete si interiér kouzelnou samolepkou na zeď. Pampeliška s notami rozjasní den před vámi. 

AED026
Samolepka na zeď zvířátka hudební nástroje 2
499 Kč –20 %
399 Kč

Zkrášlete svým malým hudebníkům pokojíček. Rozveselte a zútulněte jejich koutek zvířecími muzikanty.

AED025
dekorace elektrická kytara
459 Kč –35 %
299 Kč

Moderní design bez vrtání a bez malování? Vyzdobit stěnu a zútulnit interiér můžete snadno a rychle. A pokud rádi posloucháte hudbu, motiv elektrické kytary je právě to pravé...

AED014
Samolepka na zeď - srdce
499 Kč

Máte rádi hudbu? Nebo máte hudební přátele a známe a nevíte, co jim pořídit k narozeninám? Co takle je potěšit a ještě jim přidat práci? ;-)

AED010
samolepka na zeď houslový klíč
499 Kč –40 %
299 Kč

Máte rádi hudbu? Nebo máte hudební přátele a známe a nevíte, co jim pořídit k narozeninám? Co takle je potěšit a ještě jim přidat práci? ;-)

AED003
Samolepka na zeď - motýl noty černá
499 Kč –40 %
299 Kč

Chcete mít doma kousek moderní přírody? Co takhle v hudebním stylu! Chcete něčím šmrncovním oživit vaše stěny a bez vrtání? Příroda a hudba ruku v ruce? Proč ne... Co takhle jít...

AED006

Rozveselte svůj interiér originálními dekoracemi, zejména hudebními samolepkami na zeď. Vybírat můžete mezi univerzálními motivy, jako jsou noty, notová osnova a houslový klíč. Ty využívá každý muzikant bez ohledu na to, zda je to hráč na hudební nástroj v orchestru nebo v kapele, či jde o dirigenta nebo zpěváka. Dále pak lze zakoupit samolepicí dekorace s motivy různých hudebních nástrojů (housle, klavír a další).

Hudební samolepky na zeď si můžete pořídit sami pro sebe, ale jsou též skvělým dárkem pro všechny vaše blízké, kteří žijí hudbou. V oddělení dekorací pak nabízíme další druhy hudební výzdoby; například hodiny, svíčky a svícny, vánoční ozdoby.

Jak nalepit hudební samolepku na zeď

Nalepení samolepky je velmi jednoduché. Stačí si vybrat vhodné místo – v obývacím nebo dětském pokoji, v ložnici či na chodbě. Dá se lepit na hladké zdi, ale také na další povrchy, jako je nábytek, okna, obklady či zrcadla.

Sloupněte krycí vrstvu na jednom konci samolepky a lepivou stranou ji přitiskněte ke zdi. Postupně slupujte zbytek krycí vrstvy a souběžně lepte samolepku. Po nalepení je vhodné plastovou stěrkou obrázek vyhladit a vytlačit vzduchové bubliny směrem k jeho okrajům.

A možná nakonec dosáhnete toho, že kdokoliv vstoupí do vaší domácnosti a uvidí krásnou hudební dekoraci, začne si zpívat.