Hudební dárky na motivy Giacomo Puccini

Originální doplňky s orientálním nádechem. Takové jsou některé z produktů v této kategorii. Nechte se tedy okouzlit nejen Pucciniho hudbou, ale také hudebními předměty s motivy tohoto skladatele. Jsou zhotoveny z kvalitních materiálů, takže se nemusíte obávat někomu je věnovat. V nabídce máme také dárky s dalšími skladateli, například s J. S. Bachem, Fryderykem Chopinem, W. A. Mozartem a mnoha jinými.

Hudební dárkové předměty s Puccinim

Hledáte luxusní a neotřelý dárek pro partnera nebo blízkého přítele, či jen drobnou pozornost pro kolegu z práce? Mrkněte se na nabídku hudebních dárků s Giacomem Puccinim. Najdete mezi nimi třeba kosmetickou taštičku na líčidla nebo penál na psací potřeby. A co takhle hrací skříňku se skladbou slavného skladatele? Anebo navzdory dnešní digitální době pošlete klasickou papírovou pohlednici jako pozdrav nebo blahopřání ke svátku. Dárky můžete zabalit do dárkových tašek a krabiček.

3 položek celkem

Cena

229349
1229349
hrací skříňka Turandot
229 Kč

Užijte si chvíle odpočinku u své oblíbené skladby. Stačí zatočit kličkou a líbezné tóny se hned linou.

GB020
kosmetická taštička la boheme na zip
349 Kč

Uložte si všechna malovátka a další drobnosti do stylové hudební taštičky a zapomeňte na rozsypané stíny nebo vylitý make-up v kabelce.

CE096
Penál taštička La bohéme
299 Kč

 Máte si kam uložit svoje psací potřeby?  Pera, tužky, gumu, zvýrazňovač...vše se Vám pohodlně vejde do stylového hudebního pouzdra!

DBE040