Zákaznická podpora:+420605568844info@hudebnikum.cz

Hudební dárky na motivy Giacomo Puccini

2 položek celkem

Cena

229299
1229299
hrací skříňka Turandot
229 Kč

Užijte si chvíle odpočinku u své oblíbené skladby. Stačí zatočit kličkou a líbezné tóny se hned linou.

GB020
Penál taštička La bohéme
299 Kč

Máte si kam uložit svoje psací potřeby?  Pera, tužky, gumu, zvýrazňovač...vše se Vám pohodlně vejde do stylového hudebního pouzdra!

DBE040

Originální doplňky s orientálním nádechem. Takové jsou některé z produktů v této kategorii. Nechte se tedy okouzlit nejen Pucciniho hudbou, ale také hudebními předměty s motivy tohoto skladatele. Jsou zhotoveny z kvalitních materiálů, takže se nemusíte obávat někomu je věnovat. V nabídce máme také dárky s dalšími skladateli, například s J. S. Bachem, Fryderykem Chopinem, W. A. Mozartem a mnoha jinými.

Hudební dárkové předměty s Puccinim

Hledáte luxusní a neotřelý dárek pro partnera nebo blízkého přítele, či jen drobnou pozornost pro kolegu z práce? Mrkněte se na nabídku hudebních dárků s Giacomem Puccinim. Najdete mezi nimi třeba kosmetickou taštičku na líčidla nebo penál na psací potřeby. A co takhle hrací skříňku se skladbou slavného skladatele? Anebo navzdory dnešní digitální době pošlete klasickou papírovou pohlednici jako pozdrav nebo blahopřání ke svátku. Dárky můžete zabalit do dárkových tašek a krabiček.