Hudební dárky na motivy Giacomo Puccini

4 položek celkem
hrací skříňka Turandot
229 Kč

Užijte si chvíle odpočinku u své oblíbené skladby. Stačí zatočit kličkou a líbezné tóny se hned linou.

GB020
kosmetická taštička la boheme na zip
349 Kč

Uložte si všechna malovátka a další drobnosti do stylové hudební taštičky a zapomeňte na rozsypané stíny nebo vylitý make-up v kabelce.

CE096
Penál taštička La bohéme
299 Kč

 Máte si kam uložit svoje psací potřeby?  Pera, tužky, gumu, zvýrazňovač...vše se Vám pohodlně vejde do stylového hudebního pouzdra!

DBE040
pohlednice Puccini
19 Kč

Giacomo Puccini popřeje svým uměleckým portrétem s vámi! Pokud slaví zpěvák, zpěvačka či hudební posluchač opery, nesmíte opomenout přání na této pohlednici! :-) 

DCA055

Originální doplňky s orientálním nádechem. Takové jsou některé z produktů v této kategorii. Nechte se tedy okouzlit nejen Pucciniho hudbou, ale také hudebními předměty s motivy tohoto skladatele. Jsou zhotoveny z kvalitních materiálů, takže se nemusíte obávat někomu je věnovat. V nabídce máme také dárky s dalšími skladateli, například s J. S. Bachem, Fryderykem Chopinem, W. A. Mozartem a mnoha jinými.

Hudební dárkové předměty s Puccinim

Hledáte luxusní a neotřelý dárek pro partnera nebo blízkého přítele, či jen drobnou pozornost pro kolegu z práce? Mrkněte se na nabídku hudebních dárků s Giacomem Puccinim. Najdete mezi nimi třeba kosmetickou taštičku na líčidla nebo penál na psací potřeby. A co takhle hrací skříňku se skladbou slavného skladatele? Anebo navzdory dnešní digitální době pošlete klasickou papírovou pohlednici jako pozdrav nebo blahopřání ke svátku. Dárky můžete zabalit do dárkových tašek a krabiček.