Zákaznická podpora:+420605568844info@hudebnikum.cz

Dřevěné 3D puzzle - ELEKTRICKÁ KYTARA

Kód: GA002
169 Kč
Skladem

Máte rádi originální bytové dekorace? Vyzkoušejte svoji trpělivost nejen při dlouhých zimních večerech. Nebo raději chcete potrápit kamaráda? Pak je právě pro Vás určeno toto úžasné 3D puzzle, s jehož složením určitě jako muzikant nebudete mít žádné problémy. S chutí do toho a máte hotovo! :)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěné 3D puzzle - Elektrická kytara. Potěší každou muzikantskou duši. Tato skládačka slouží pro rozvoj motoriky, představivosti a fantazie. Zálibu ve skládání najdou nejin děti, ale i dospělí.

Každé balení obsahuje podrobný nákres a očíslování jednotlivých částí tak, jak jsou vyraženy na překližce. Čísla jsou pouze na návodu, nikoliv na dílcích.
Dílky jednoduše v průběhu skládání opatrně vymáčkněte prsty z dřevěné překližky, v případě nutnosti drsné hrany vyhlaďte přiloženým brusným papírem. Vytláčení doporučujeme provádět z lícové strany. 
Na nákresu si vždy najděte číslo potřebného dílku a pod stejným číslem i jeho umístění a vložte dílek na správné místo. Hrubou představu, kam který dílek patří, můžete získat i z přiloženého obrázku sestaveného 3D puzzle. 
Postupně umístěte všechny části podle nákresu. 
Přírodní dřevěné 3D Puzzle si můžete vybarvit dle vlastní fantazie buď před nebo po sestavení. 
Skládačku nemusíte lepit lepidlem, lze jej kdykoliv rozložit a znovu složit. Doporučujeme si ponechat návod ke stavbě. K trvalému pevnému spojení použijte lepidlo na dřevo (není součástí výrobku). 

Materiál:dřevo - překližka
Rozměry krabice (balení): 21 x 34 x 0,6 cm
Velikost po složení: 39 x 13x 9 cm

Přírodní dřevěné 3D prostorové puzzle - stavebnice vyrobená z 3mm silné překližky. 

Balení obsahule 2 pláty překližky s vysehnutými dílky, baleno ve fólii.

Dřevěné 3D puzzle jsou určeny dětem od 3 let a splňují všechny normy EU. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: