Odstoupení od smlouvy

Odstoupení od smlouvy

Postupujte prosím následovně:

Vyplňte formulář odstoupení od smlouvy 

Uveďte zboží do původního stavu. V takovém případě vám vrátíme plnou cenu zboží. Zboží musí být vráceno v nepoškozeném stavu, bez známek užívání a pokud možno s visačkami.

Zboží pečlivě zabalte, abyste předešli jeho poškození během přepravy. Ideálně jej zabalte do původního obalu. Nezapomeňte přibalit podepsané odstoupení od kupní smlouvy.

Zboží pošlete na adresu:

Hudebnikum s.r.o.

Bohuňov 96

569 04 Brněnec

 

  • Pokud jste výrobek zakoupil jako spotřebitel (nemáte na faktuře uvedeno IČO), máte v souladu s ustanovením § 1829 odst. 1 NOZ právo bez udání důvodu odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. V případě, že jste podnikatelem, zákonná možnost Odstoupení od kupní smlouvy ve 14 dnech se na vás nevztahuje.
  • Zboží můžete vyzkoušet. Vyzkoušení znamená zprovoznění zboží a přiměřené otestování, které má zboží splňovat dle požadavku zákazníka. Nemělo by však dojít k opotřebení. Pokud to není vysloveně nutné, nesundávejte ze zboží visačky a samolepky.
  • Obal není předmětem koupě ani součástí koupené věci. Přesto máme právo na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží. Toto je vždy individuálně posouzeno a poté je toto zákazníkovi odečteno od vrácené částky za zboží.
  • Pokud bude zboží poškozeno, máme právo snížit vrácenou částku o částku představující snížení hodnoty vráceného zboží způsobené jeho poškozením.
  • Lhůta pro odstoupení od smlouvy trvá 14 kalendářních dnů, a začíná běžet následující kalendářní den po převzetí zboží. Pro dodržení lhůty je rozhodující, kdy je odstoupení od smlouvy odesláno.
  • Peníze za zboží zašleme na Vaše číslo účtu nejpozději do 14 dnů od odstoupení od kupní smlouvy. Ne však dříve, než dojde k doručení vraceného zboží na naši provozovnu. Náklady na vrácení zboží jsou na straně kupujícího.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení