Zákaznická podpora:+420605568844info@hudebnikum.cz

Šerpa na stůl HUDBA 30 cm/5m

Kód: AA059
299 Kč
Skladem

Pokud pořádáte oslavu či party, slavnostní příležitost, večeři nebo chcete vyzdobit stůl třeba na Štědrý den, zbystřete! Na každé správné větší akci nesmí chybět muzika. Proč tedy v hudebním stylu neprostřít slavnostně stůl? 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pravidla stolování a jeho zásady? Nebojte se kreativních experimentů a dovolte své fantazii projevit se. Úspěchem a stoprocentní originalitou bude vybavit se správným materiálem. Svatební hostiny, sváteční stolování, křtiny, oslavy, promoce, inaugurace, rauty... V životě je spousta chvílí, kdy chcete vyzdobit slavnostní tabuli! 

Díky praktickému navinutí šerpy v rule je manipulace snadná a rychlá. Nejsou na ní vidět žádné přehyby a můžete ji jakkoliv přizpůsobit vaší tabuli, dle vašich nápadů. Jednoduše natáhnete šerpu na stůl a nůžkami upravíte délku. Dekorační šerpa může vést přes střed stolu po celé délce nebo naaranžujte kratší pruhy vždy naproti sobě sedícím hostům - tzv. stolování "Face to Face". Šerpu je vhodné využít také na ozdobení opěrek židlí nebo výrobu dekoračních mašlí do interiéru! 

Rozměry: 30 cm široká 5 m dlouhá šerpa

Materiál: 100% polyester

Barva: bílá s černým potiskem houslového klíče a not

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hudební prostírání a dekorace na stůl
barva: bílá
potisk: černý
motiv: houslový klíč a noty
rozměr: 30cm/5m
materiál: 100% polyester

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: