Vánoční skleněné ozdoby s partiturou, sada 2 ks, červené

Kód: AEC004
189 Kč
Skladem

Jak se připravujete na Vánoce? Při zaťukání adventu na vaše dveře uklízíte, gruntujete, pečete a absolvujete nákupní maraton? Vánoce jsou přece svátky klidu, míru a pohody. Vyzdobte si domov a užívejte zimního odpočinku. Přivítejte narozeného Ježíška v tónu českých koled. Váš vánoční stromeček může díky této dekoraci "zpívat" s vámi!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tiše a ochotně, purpura na plotně voní, stále vonííí . . .  České vánoční ozdoby s úryvkem partitury nesmí chybět v hudební i nehudební domácnosti! Když se zapálí čtvrtá adventní svíce, znamená to brzký příchod Ježíška, zrození malého neviňátka.

Tradiční české skleněné vánoční báňky zkrášlí váš stromeček. Ozdoby jsou ručně vyráběné, tedy ručně malované a ručně foukané. Každý kousek je originálním dílem českých sklářů.

Barvy všech našich ozdob jsou v matném efektu a se stříbrným posypem. Barevná varianta ozdob - vánočně červené báňky s hudební partiturou.

 

Velikost - průměr ozdob je 7 cm.

V nabídce máme celkem šest variant vánočních ozdob - červené s notami, červené s partiturou, fialové s notami, fialové s partiturou, tmavé béžové s notami a tmavé béžové s partiturou.

Balení je po 2 kusech, obě vánoční ozdoby v balení jsou stejné.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hudební doplňky do domácnosti
materiál: sklo
barva: červená
dekor: třpytivý posyp
v balení: 2 ks
motiv: partitura

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: